2410
2553

من نخوردم و دو تا زایمان داشتم

ولی دوستم زعفران و روغن کرچک خورده بود و پشیمون بود

بعد زایمان خونریزی زیاد داشت

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن کرچکو قبل زایمان میخورن ک روده ها خالی بشه و مدفوع نکننن حین زایمان ببخشید ک رک گفتم🙈

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2720

میگن تاثیر داره ولی دکترم گفت اصلاا اینکار نکن ریسکش بالاس بچه تو شکم مدفوع میکنه و هزارتا دردسر ولی بعضیا میخورن فوری دردشون میگیره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2714
من ۲ماه پیش ساعت ۹ شب روغن کرچک خوردم ساعت ۷ صبح زایمان کردم

واقعاااا؟چه قد خوب😎😎😎😎👌

چقدر خوردین ؟

و چن ساعت بعدش درداتون شرو شد؟

درداتون چگونه بود؟

من نیم ساعت پیش یک شیشه ۵۰ سی سی خوردم 

واقعاااا؟چه قد خوب😎😎😎😎👌 چقدر خوردین ؟ و چن ساعت بعدش درداتون شرو شد؟ درداتون چگونه بود؟ من ...

من نصف شیشه خوردم ساعت ۳ شب اسهال گرفتم تا ۵ یکسره  میرفتم دستشویی خخخخخ از۵ ب بعدهم دردام شروع شد ۷ هم زایمان کردم

من نصف شیشه خوردم ساعت ۳ شب اسهال گرفتم تا ۵ یکسره  میرفتم دستشویی خخخخخ از۵ ب بعدهم دردام شروع ...

وای خدا کنه منم اینجوری بشم 

برام دعا میکنین امشب دردام شرو بشه و نی نی صحیح و سالم بیاد؟

بعضیا هم برای القای زایمان میخورن دیگه

واقعا اینو نشنیده بودم

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!
2706