1507
1411

ما

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از گذشته درس گرفتم و دیگه اون آدم ساده ی قدیم نیستم..من یک آدم ساده ی جدیدم   ..آدم های بزرگ اراده میکنند و آدم های کوچیک آرزو ❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

خوبه ولی من اعتماد ندارم به بیمه های عمر تو ایران والا یهو پولمونو بردارن برن چیکار کنیم . هر ماه پول واریز میکنی چند سال دیگه مثلا ۲۰ سال دیگه حقوق بازنشستگی بدن. اگر بیمه معتبر باشه اره 

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کاهش وزنمه😍😍😍
1436
بیما ما؟

خخخخ نه منظورم منو همسرم بود

بیمه پاسارگاد

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از گذشته درس گرفتم و دیگه اون آدم ساده ی قدیم نیستم..من یک آدم ساده ی جدیدم   ..آدم های بزرگ اراده میکنند و آدم های کوچیک آرزو ❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
8
هپخوبه ولی من اعتماد ندارم به بیمه های عمر تو ایران والا یهو پولمونو بردارن برن چیکار کنیم . هر ماه ...

بیمه های ایران همه سهامی عام هستن یعنی بیمه مرکزی پشتیبان بیمه هاست. ۵۱ درصد از سهام بیمه ها نزد بیمه مرکزی باقی میمونه. از این نظر نگران نباشین.

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
توی اطرافیانتون کسی رو دیدین که بیمه عمر گرفته باشه؟؟

اطرافیان ما نبودن. یه نفر تعریف می کرد که از آشنایانشون فقط یک ماه بیمه عمر واریز کرده بود و با موتور تصادف کرده بود و فوت شده بود. موتوری هم فرار کرده بود و هنوز دیه رو نگرفته بودن. ولی بیمه عمر بهشون پرداخت شد. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ

طرف فوت هم نشه که بعد اتمام قراردادش میتونه یا پولش رو یک جا بگیره یا مثل بازنشستگی. ضمناً همه بیمه های عمر رو هم میشه بازخرید کرد ولی اصولاً بهتر ۶ ۷ سال بگذره که به سود برسه یعنی از پرداختی های حق بیمه کمتر نباشه. 

1403