2410
2553
عنوان

زنگ بزنم به جاریم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 25 پست

آاااره بابا حتمنننن زنگ بزن

نمیدونم تو سایت همه حامله میشن توقع دارن اینو اون زنگ بزنن حالشونو بپرسن

بابا حامله شدین برای دل خودتون شدین

احوالپرسی نداره ک 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادمهای که توی مرحله مصیبت یا بیماری هستند شدیدا نیاز دارن که ببینن واسه بقیه مهمن

شما خانمی خودتو نشون بده

زنگ بزن و تسلیت بگو و بخاطر وضعیتت عدرخواهی کن که نمیتونی توی مراسم شرکت کنی

اونوقت بیا اینجا و از برخوردش بگو

خبر احوالپرسی رو با دلداری فوت یکی نکن شمام هر وقت باردار شد زنگ نزن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2456

اصلا قابل مقایسه نیست

اون الان ی عزیزش از دست رفته 

با احوالپرسی خیلی فرق داره

تو چیزیت نبوده ک ..حامله بودی ..استراحت مطلق بودی دیگه

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

زنگ که بزنی بزرگیتو نشون میدی فردا روزی هم حرفی شد میگی فلانی با اینکه یه زنگ به من نزد اما من بازم بخشش نشون دادم

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩
2714
آاااره بابا حتمنننن زنگ بزن نمیدونم تو سایت همه حامله میشن توقع دارن اینو اون زنگ بزنن حالشونو بپرس ...

جاری من و برادرشوهرم تبریک هم نگفتن

بعد خودشون یکاری کنن هرکی بهشون تبریک نگه 

میان میگن اره حسودیش شد و فلان و بهمان😐😐😐

مگه شما ها ختم فامیل نزدیک جاریتون باشه حضوری نمیرید مجلس ختمش؟؟؟؟؟؟ چرا زنگ؟؟؟؟

حاملگی با عزاداری فرق داره ...حامله شد زنگ نزن 

پیام دادن رو  هم اصلا درک و قبول ندارم...یا حضوری و تلفنی تسلیت بگو یا کلا نگو