1464
1411
عنوان

زنگ بزنم به جاریم یا نه؟

357 بازدید | 25 پست

جاریم پدربزرگش چند روزه فوت کرده میخواستم زنگ بزنم تسلیت بگم ولی  از اول بارداریم تا الان ی بارم زنگ نزده حالمو بپرسه ی چند وقتی هم استراحت مطلق بودم همه زنگ زدن الا این جاریم کلا از اول ی حس حسادت و رقابت نسبت ب من داشت الان اون جاریمم بارداره ولی چند بار زنگ زده حالشو پرسیده ب نظرتون زنگ بزنم تسلیت بگم ؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی ینی پسر کوچولوم تو راهه   😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

من باشم زنگ میزنم .

تو سایت که می پرسی، قطعا میخوای جواب نه بشنوی وجدان خودت رو راحت کنی دیگه خواهر من 😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1485
من باشم زنگ میزنم . تو سایت که می پرسی، قطعا میخوای جواب نه بشنوی وجدان خودت رو راحت کنی دیگه خو ...

ن بخدا اصلا من اینطوری نیستم 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی ینی پسر کوچولوم تو راهه   😍

آره عزیزم زنگ بزن 

...🌸مــن کـــــوردم🌸...                            ...❤وڵاتێ مه کوردســــتانه❤...                     ...💜زمانێ مه کوردیـــــه💜...                    ... شانازیم یه سه کوردمـ...                                🌷...گُلونی وه سرمـ ...🌷       ‌                         ❤...آوریشم له ورمـ ...❤                                  ...من "آفرت"کوردمـ...                                    ..شڕ وانمـ ...    هلوی برز سر شاخانم گیانم فیدای کوردستانم ...                                             ...تفنگ له شانمـ  ...  میخک له گردنم   ...                           ...هربژی کوردســانکم..                                     {کرمانج،سوران،کلهر،هورام،لک،فیلی،جاف...}                                                                              

ن اصلااااا نزنگی ابجی من بارداره بعدش جاریش نزنگید احوال بگیره فلان الا شوهرش مریضه ابجیم زنگید بش ک شوهرت چطوره فلان باطعنخ گفته از 2 هفته پیش مریضه توالا میزنگی ابجیمم هچی نگفته بنظرم نرنگ

1396

آاااره بابا حتمنننن زنگ بزن

نمیدونم تو سایت همه حامله میشن توقع دارن اینو اون زنگ بزنن حالشونو بپرسن

بابا حامله شدین برای دل خودتون شدین

احوالپرسی نداره ک 

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد

ادمهای که توی مرحله مصیبت یا بیماری هستند شدیدا نیاز دارن که ببینن واسه بقیه مهمن

شما خانمی خودتو نشون بده

زنگ بزن و تسلیت بگو و بخاطر وضعیتت عدرخواهی کن که نمیتونی توی مراسم شرکت کنی

اونوقت بیا اینجا و از برخوردش بگو

اصلا قابل مقایسه نیست

اون الان ی عزیزش از دست رفته 

با احوالپرسی خیلی فرق داره

تو چیزیت نبوده ک ..حامله بودی ..استراحت مطلق بودی دیگه

از تاریخ نویس کربلا سوال کردند امام حسین به کدامیک از جوان ها بیشتر علاقه داشت. گفت وقتی بنی هاشم یکی یکی اجازه ی میدان میگرفتند ندیدم امام حسین بدنبالشان راه بیفتد ولی به خدا قسم وقتی جوانش علی اکبر اذن گرفت دیدم آقا امام حسین پشت سرش به راه افتاد
1508