2726

خانوما خانواده عروس برای شب یلدا باید برای داماد هدیه ای چیزی بخرن ؟

البته ما تو عقدیم هنوز یعنی خونه خودمون نرفتیم 

رسم شما چه جوری بوده؟ شب یلدا چی آوردن و چی بردید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اتفاقا توی عقد یلدایی میدن دیگه . بله وقتی برای عروس یلدایی میارن . هدیه های دامادم میدن 

لباس زمستونی و عطر یا ادکن و این چیزا . اینجا که به این صورته

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

ما نخریدیم اونا اوردن برام اجیلو کیک و میوه و لباسای زمستونی کامل تزیین کرده بودن اوردن 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

ما خریدیم

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

دلخواهیه.همسرم خودش اومد خونه پدر و مادرم و واسم پالاو و بوت و روسری و شلوار و یه پیراهن کوتاه بافت و اجیل و میوه و ماهی و کیک و اینا اورده بود.مامانمم واسش یه کت چرم و یه شلوار خریده بود تو سبد گل زده بهش داذ

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

ما برای شوهرم . کاپشن خریدیم و ژیله بافت . و ادکن . شوهرم هم برای من پارچه آوردن دستبند طلا . لباس زیر و ادکلن و بلوز 

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁

اونا یه خورده وسایلی آوردن که اسمشو نمیشه گذاشت کادو

ولی ما میوه تو دیس چیدیم با سلفون کشیدیم روش شیرینی هم همینطور تزئین شده به علاوه آجیل و شکلات و... 

برای همسرم کادو خریدیم

و برای مادرش خودم روسری طلاکوب خریدم

ماهم تو عقد بودیم اینارو با مادرم بردیم خونشون جلو مهمونامون کلی پز دادن

ولي مادرش کادو مو اصلا استفاده نکرد معلوم نیست کجا سر به نیستش کرد، یبارم نپوشید کلی پولشو داده بودم

میگفت من فقط از این نخی ارزونا میپوشم 😒😒😒

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

جاری خواهرم تازه عروس بود برا شب یلدا دوتا پیرهن سفید گرف یکیش بلند برا خودش یکیم برا شوهرش بعد هندونه رو لباس دوتاشون به صورت نیمه کشیده بوده که بهم وصل میکردن هندونه کامل میشد ناز وفانتزی بود 

اری

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2706