2703
2553
عنوان

چجوری پولدار شدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 21 پست
والا ۸ساله ازدواج کردم هیچ مسافرتی نرفتیم حتی ماه عسل همش در حال قناعت کردن هستیم همسرم گاهی میشه ...

میشه بگی حقوق شوهرت چقده؟ خودت تو فکر مشاغل خانگی نیستی؟

:)

من خودم که مجردم 

ولی مادرم همینطوره از صفر آورده به بالاتر از صد 

هیچی لباس نخریده چند سال 

کنار مادر شوهرش بوده چند سال پی در پی و تو همون دوران با فشار هایی که بهش میاورده ۸بار سقط کرده که ۳تاشون دوقلو بودن 

از عروسی و...زده 

۱۰روز بعد از عروسیش کل طلا و حتی تلوزیون جازشو فروخته که بابام زمین بخره و بساز بفروش کنه 

مادرم دبیر هست و رفته رفته مدرس دانشگاه شده 

پدرمم مهندس هست و مدرس دانشگاه بوده ولی الان بیشتر تو کار ساخت و ساز و خرید و فروش خونه هستن 

به هر حال قبل هر راحتی سختی هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم که مجردم  ولی مادرم همینطوره از صفر آورده به بالاتر از صد  هیچی لباس نخریده چند ...

آفرین به مامانت چقد خوب 

من یه دختر عمو دارم با مادرشوهرش زندکی میکنه کلی طلا داره نمیفروشه که جدا بشه از اونجا بره میگه وظیفه شوهرمه خونه بگیره شوهرشم کارگره 

میشه بگی حقوق شوهرت چقده؟ خودت تو فکر مشاغل خانگی نیستی؟

حدود ۲ونیم با اضافه کاری

تو فکرش که بودم ولی کاری پیدا نکردم

الانم که باردارم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2456
آفرین به مامانت چقد خوب  من یه دختر عمو دارم با مادرشوهرش زندکی میکنه کلی طلا داره نمیفروشه که ...

ما کلا خانوادگی از طلا خوشمون نمیاد 

کلا نمیندازیم و حساسیت داریم بش پوستمون رو قرمز میکنه 

ولی به هر حال همیشه قدر دان زحمات مادرم هستم که باعث شد زندگی به اینجا برسه 

ما کلا خانوادگی از طلا خوشمون نمیاد  کلا نمیندازیم و حساسیت داریم بش پوستمون رو قرمز میکنه&nbs ...

والا اینجوری که گفتی من قدردانم 

نینی سایتیا میگن اگه اینجور رفتاری داشته باشی شوهره سواستفاده میکنه و عادت میکنه به خرید نکردن زن 

مادرت بعدا از این مشکلا نداشت؟ 

والا اینجوری که گفتی من قدردانم  نینی سایتیا میگن اگه اینجور رفتاری داشته باشی شوهره سواستفاده ...

نه اصلا 

چون واقعا پدرم هرچی که داره صدقه سر مادرمه

همه میدونن که اگه مادرم نبود و اون همه تحملو سازگاری رو نداشت پدرو به جایی نمیرسید 

زن عموهام یا عمه هام هیچ کدوم همچین فداکاری هایی نکردن

بهرین عروسی و بهترین خونرو خواستن حتی با قرض و وام و مستاجری

انا حالا چی؟بعد از چند سال مادرم صاحب خونه هایی شد که اونا برای مستاجر شدن توشون از شوهراشون داشتن جدا میشدن

بنظرم باید برای راحت بودن باید از خیلی چیزا گذشت این رو مادرم بهم یاد داده 

ولی وای به حال زنی که این کار هارو بکنه و همسرش قدر ندونه 

اون وقته که واقعا اون زن بی هیچ پشت و پناهی میمونه