1507
1520

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

ما که همونی هستیم که بودیم😧

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر  بعدش بیا عطر بزن و یه چای دم کن کنار پنجره بشین و چایتو بخور💜                                                             ارامش از این بالاتر؟                
1473
1334

والا ۸ساله ازدواج کردم

هیچ مسافرتی نرفتیم حتی ماه عسل

همش در حال قناعت کردن هستیم

همسرم گاهی میشه ۳شیفت کار میکنه

از دار دنیا فقط یه موتور قراضه داریم😞

کل پس اندازمون رو جمع کنی شاید بشه باهاش توی محله پایین شهر (شهرستان نه تهران) بشه یه لونه موش پشت قواره خرید😐😐

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
1474
والا ۸ساله ازدواج کردم هیچ مسافرتی نرفتیم حتی ماه عسل همش در حال قناعت کردن هستیم همسرم گاهی میشه ...

میشه بگی حقوق شوهرت چقده؟ خودت تو فکر مشاغل خانگی نیستی؟

من خودم که مجردم 

ولی مادرم همینطوره از صفر آورده به بالاتر از صد 

هیچی لباس نخریده چند سال 

کنار مادر شوهرش بوده چند سال پی در پی و تو همون دوران با فشار هایی که بهش میاورده ۸بار سقط کرده که ۳تاشون دوقلو بودن 

از عروسی و...زده 

۱۰روز بعد از عروسیش کل طلا و حتی تلوزیون جازشو فروخته که بابام زمین بخره و بساز بفروش کنه 

مادرم دبیر هست و رفته رفته مدرس دانشگاه شده 

پدرمم مهندس هست و مدرس دانشگاه بوده ولی الان بیشتر تو کار ساخت و ساز و خرید و فروش خونه هستن 

به هر حال قبل هر راحتی سختی هست 

من خودم که مجردم  ولی مادرم همینطوره از صفر آورده به بالاتر از صد  هیچی لباس نخریده چند ...

آفرین به مامانت چقد خوب 

من یه دختر عمو دارم با مادرشوهرش زندکی میکنه کلی طلا داره نمیفروشه که جدا بشه از اونجا بره میگه وظیفه شوهرمه خونه بگیره شوهرشم کارگره 

میشه بگی حقوق شوهرت چقده؟ خودت تو فکر مشاغل خانگی نیستی؟

حدود ۲ونیم با اضافه کاری

تو فکرش که بودم ولی کاری پیدا نکردم

الانم که باردارم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
آفرین به مامانت چقد خوب  من یه دختر عمو دارم با مادرشوهرش زندکی میکنه کلی طلا داره نمیفروشه که ...

ما کلا خانوادگی از طلا خوشمون نمیاد 

کلا نمیندازیم و حساسیت داریم بش پوستمون رو قرمز میکنه 

ولی به هر حال همیشه قدر دان زحمات مادرم هستم که باعث شد زندگی به اینجا برسه 

1514