2726
عنوان

چجوری تخمه رو با نمک بپزم بچه ها

109 بازدید | 6 پست

تخمه افتاب گردون خشک کردم یعالمه 

میخوام بوداده کنم کسی بلده 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

بذار ظرفت داغ شه.بد تخمه هارو بریز توش همشون بزن یکم ک زنگشون تغییر کرد نمک ابلیمو و اب ک قبلا قاطی کردی بزن بهشون و بدش دوباره هم بزن تا زمانی که خشک شن......

بضیام تو ابنمکو ابلیمو خیس میذارن بدش خشکشون میکنن و تفت میدن

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بذار ظرفت داغ شه.بد تخمه هارو بریز توش همشون بزن یکم ک زنگشون تغییر کرد نمک ابلیمو و اب ک قبلا قاطی ...

میشه لطف کنی با اندازه بگی عزیزم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه لطف کنی با اندازه بگی عزیزم 

چشمیه دیگه عزیزم من همیشه چشمی درس میکنم.اگ میخای ترش مزه بشه اب نزن به محلولت

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2728

بادام رو هم من به همین روش بو دادم احتمالا تخمه هم همینجوریه

بادامو میریزم توی قابلمه و هی همش میزنم بعد شروع میکنه به ترق تروق (که صدای ترک خوردن بادوماست) از قبل هم توی یک چهارم استکان آب یه قاشق نمک حل میکنم وقتی صدای ترق توروق از بادوما بلند شد آب نمک رو میریزم همه جاش و سریع هم میزنم  بعد بادوما یه خورده خیس میشن هی هم میزنم تا خشک بشن و لاز صداشون بلند بشه بعد از رو گاز ورش میدارم

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

اگه شور دوست داری نمکشو بیشتر کن اگه حجم تخمه هات زیاده آب هم بیشتر بریز اما اگه حجم تخمه هات زیاد نیست آب نمک خیلی زیاد نریز چون تخمه ها خیس میشن و هی باید هم بزنی تا خشک بشن

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..