2726
عنوان

سیاهی دورچشم

166 بازدید | 14 پست

بچه ها من یه مدت بین چشم و بینیم سیاه شده پوستش دقیقا سمت داخلی چشمم زیر چشمم خیلی گود شده و خط افتاده یه دفه اینجوری شد چه کار کنم😖😖😖😖 خیلی ناراحتم چه کار کنم خوب شه؟؟؟؟ کسی راه حلی یا دکتر خوبی میشناسه معرفی کنه؟؟؟ 

.یتامینE بزن زیر چشمت شب موقع خواب 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم زیر چشمم یه نیم دایره خوشگل افتاده ولی سیاه نیس یعنی قشنگ ۱۰ سال پیرترم کرده

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
یه دفعه نشده تو الان متوجهش شدی دور چشم بخر که اگر استفاده نکنی داغونتر میشه

خوب نمیشه من هرچی میزنم تا اخر عمر باید استفاده کنیم؟😭

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
یه دفعه نشده تو الان متوجهش شدی دور چشم بخر که اگر استفاده نکنی داغونتر میشه

کرم دور چشم؟ چه برندی بگیرم خوبه؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یه دفه شد من خیلی رو خودم حساسم و دقیق باورت نمیشه

وای منم ... خوب میشه یعنی؟ یه دفعه شد😭😭😭

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
توام مثل منی؟؟؟؟ 

اره از وقتی سبوس جو گندم خوردم برا چاقی اینجوری شد هیچ درمان قطعی هم نداره سیاهی زیر چشم😭😭😭

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
میترسم چیزی بزنم خسته شدم نمیدونم چمه ازمایشم دادم ولی بدنم سالمه 

ترس نداره ویتامین Eو روغن نارگیل من قاطی کردم

هرشب قبل خواب میزنم 

بصورت ضربه ای و آروم رو استخون زیر چشمم 

تأثیر داشت باز هرجور صلاح میدونی عزیزم 

من از دکتر و دارو بدم میاد برا همون چیزای طبیعی و گیاهی بنظرم بهتره اثرش

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706