1874
1959

من بابام یه دوستی داره مارمیگیره باهاش آبگوشت میزاره میخوره😨😷

یکیدیگشونم گزارشکارمیکنه میخوره

یکیم میشناسم رفته بودکره اونجاهشتپاوقورباعه خورده بود🤢🤢🤢

برام خیلی جالبه شمام همچین تجربه هاییی داشتید؟تعزیف کنید؟

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

تو ماراكاراني لوبيا قرمز زده بود يكي عجيب بود برام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

وای مار 😲ابگوشت؟؟   

انوقت میشه  آب مار😷😷😷😷عقققق

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                         امضام سرشار از انرژی مثبته    الان میپاچه توصورتت 😻 💙                                                         💜 حالا برو یه دوش بگیر... یه لباس راحتی بپوش...  یه عطر خوشبو بزن... و یه چای دم کن ..و                                                         به درک که بعضی  از مشکلات حل نمیشن                
1984

من عجیب ترین چیزی که خوردم سوشی بوده 

اونم خیلی خوشم اومد 

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
1976
1718