1874
1955
عنوان

لباس مجلسی پوشیده!

1317 بازدید | 74 پست

من دنبال لباس مجلسی پوشیده ام،هر چه سرچ می کنم همش از این پیرهنای بللللندهه،من خوشم نمیاد،به نظرتون چه لباسی بپوشم که هم خوشتیپ باشه و هم به روز،اگه عکسی هم دارید یا توی مجالسی که رفتید خانمایی با لباس پوشیده دیدید بی زحمت توصیف کنید برام.من خودم اکثرا کت و شلوار می پوشم ولی دلم تنوع می خواد!

من یک همسر،یک مادر و یک زن قوی و با اراده هستم،من اون زندگی رو که دوس دارم با کمک خدای مهربونم خودم می سازم.😍🏡👠👗👑⏰📸

کت و دامن

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1983
مانتوهای مجلسی قشنگن

بله خوبه ولی برای اقوام نزدیک بد نیس به نظرتون؟

من یک همسر،یک مادر و یک زن قوی و با اراده هستم،من اون زندگی رو که دوس دارم با کمک خدای مهربونم خودم می سازم.😍🏡👠👗👑⏰📸
کت و دامن

بیشتر خانمای مسن می پوشن!😕

خب لباس بلند با آستین  ک الان خیلی زیاده

لباس بلند اصلا خوشم نمیاد،بهمم نمیاد.

1984
من اينو خريدم  يعني تو تن فوق العاده اس  خيلي شيكه

خیلی قشنگه مبارکت باشه.

بیشتر خانمای مسن می پوشن!😕

مجلس مختلته؟ 

دوست داری چطوری باشه؟ 

کت شلوار شیکه

این مدل ها هم همینطور

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...وزن شروع68.. وزن فعلی:63..وزن هدف59😍😍💪✌️
1974
بله خوبه ولی برای اقوام نزدیک بد نیس به نظرتون؟

آخه لباس مجلسی با روسری یا شال خیلی جالب نمیشه اگه حجاب سر دارید انواع مانتو مجلسی خوبه، ست سه تیکه  کت و دامن و روسری هم خوبه از اونا که روسری و دامن از یه پارچس

مجلس مختلته؟  دوست داری چطوری باشه؟  کت شلوار شیکه این مدل ها هم همینطور

بله مختلطه متاسفانه.کت و شلوار می پوشم همیشه ولی تکراری شده واسم

1718