2410
2553
عنوان

طرز تهیه خیارشور

160 بازدید | 14 پست

اولین باره میخوام خیار شور درست کنم 

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏

خیار و بریز تو ظرف 

روش چند حبه سیر و کمی ترخون بریز 

جداگونه آب بزار بجوشه سرد شه

یه لیوان سرکه بریز تو آب و چند ق نمک بریز روی خیارا درش و محکم کن

اگه نمکش کم باشه کپک میزنه

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم خیار ها رو بشور وبزار خشک بشه بعد تلخون ومرزه وریحان رو به اندازه های بزرگ خردکن سیر هم پوست بگیر بعد داخل یه دبه در دار خیار ها و سبزیجات رو لایه لایه بریز بعدش ابجوشی که یکم خنک شده هيجده پیمانه آب ویک پیمانه نمک ویک پیمانه سرکه باهم قاطی کن ونمک که حل شد بریز روی خیارها بعدش درظرف رم محکم ببند که هوا توش نره. ان شاء الله تا دو هفته امادس مبارکت باشه پیمانه من لیوان های فرانسه دسته دار هست.

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

ممنون از توضیع دقیقتون😍

میشه برای شادی روح پدرم و آمرزشش صلوات بفرستین🙏🖤من هر موقع تو نی‌نی‌سایت امضایی رو ببینم که درخواست صلوات و دعا داره انجام میدم .حالا شماها هم برای من جبران کنین و برای پدرم دعا کنید.از همتون ممنونم.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهمخدا پدرمو بیامرز و با شهدا محشورش کن. الهی آمین🙏🙏🙏🙏
عزیزم خیار ها رو بشور وبزار خشک بشه بعد تلخون ومرزه وریحان رو به اندازه های بزرگ خردکن سیر هم پوست ب ...

من به همین روش درست کردم. به نظرتون طعم سرکه غالب نمیشه؟؟ نمکش کم نیست چون زیاد شور نشده؟؟🤔🤔اولین بارمه مادرشوهرمم گفته برا ماهم بیاری😒 میترسم یه موقع خوب نشه😫

2714
من به همین روش درست کردم. به نظرتون طعم سرکه غالب نمیشه؟؟ نمکش کم نیست چون زیاد شور نشده؟؟🤔🤔اولین ...

نه عزیزم ان شاالله چیزی نمیشه مامانم همیشه اینجوردرست میکنه

نه عزیزم ان شاالله چیزی نمیشه مامانم همیشه اینجوردرست میکنه

عزیزم خیارشورام خیلی خوب شده مثل بازاریا شده نمکش کم که نبود تازه یه خورده زیادم هست😊😊

عزیزم خیارشورام خیلی خوب شده مثل بازاریا شده نمکش کم که نبود تازه یه خورده زیادم هست😊😊

عزیزم نوش جونتون به شادی استفاده کنی فقط گلم خیارهات خیارطبیعی بودن؟

عزیزم نوش جونتون به شادی استفاده کنی فقط گلم خیارهات خیارطبیعی بودن؟

آره فکر کنم خیلی قلمی و صاف نبودن که بگی گلخونه‌ای بوده. چطور؟

آره فکر کنم خیلی قلمی و صاف نبودن که بگی گلخونه‌ای بوده. چطور؟

اهان اخه منم میخواستم خیارشوربزادم ولی الان دیگه خیارطبیعی گرون شده نتونستم دیگه

عزیزم خیار ها رو بشور وبزار خشک بشه بعد تلخون ومرزه وریحان رو به اندازه های بزرگ خردکن سیر هم پوست ب ...

این پیمانه ها برا چند کیلو خیار هست  و چیکار کنیم که داخلش  پوک نشه ممنون

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
این پیمانه ها برا چند کیلو خیار هست  و چیکار کنیم که داخلش  پوک نشه ممنون

عزیزم این پیمانه هارو نمیدونم شما باهم قاطی کن اگه اضافه اومد میریزی دور برای اینکه داخلش پوک نشه با سوزن بزرگ ازسه جا خیارها رو سوراخ کن عین بیرونیا میشه

2706