2410
2553

مامانا من تا دیروز مولفیکس 2 می‌بستم برای پسرم ازونا که رنگش زرده، هربار هم پماد میزنم هیچوقت پوست تن بچه م قرمز نمیشد و نمیسوخت 

حالا از دیروز که سایز 3 رو شروع کردم حس میکنم با اینکه پماد میزنم قرمز میشه، نه اینکه بسوزه ولی قرمزه، تازه گشاد هم هست یه کم و تنگ نیست 

خودم احساس میکنم جنسش خیلی افت کرده نسبت به شماره 2

رنگ سبزش مثل نایلونه 

شما تجربه ای دارید؟ پوشک خوب دیگه چی پیشنهاد میدید سایز 3؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک مولفیکسه 5استفاده میکنم خیلی خوبه

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2720
دوماه و یک هفته 

پسرمنم دوماهو دو هفته هست من ۲رمی بندم

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
2714
پسرمنم دوماهو دو هفته هست من ۲رمی بندم

2 کمرش خوبه ولی روی پاهاش تنگ شده بود خط مینداخت 

شماره 3 هم که شروع کردم خیلی گشاده هنوز مخصوصا کمرش

ولی گفتم بچه راحت تر باشه ولی خیلی باید مراقب باشم پس نده چون گشاده 

2 کمرش خوبه ولی روی پاهاش تنگ شده بود خط مینداخت  شماره 3 هم که شروع کردم خیلی گشاده هنوز مخصو ...

آره گشاد بهتره بچه راحته ولی زود نم پس می ده 

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
به نظرتون مولفیکس بهتره از مای بیبی؟ 

اره مولفیکس بهتره ولی من تا الان مای بیبی استفاده کردم یه بارم پسرم پاهاش نسوخته وقرمز نشده شما هم همین 3رو ببند یکی دو هفته ای کمرشم سایزش میشه 

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من