2733
2734
عنوان

ایده برای تولد سورپرایزی

5158 بازدید | 34 پست

سلام دوستان مخم داره میپوکه میخوام تو پارک بگیرم ولی نمیدونم چجوری اخه ضایس مثلا زیر انداز بندازم بعد رو اونا بچینم؟واقعا مسخره میشه تو سفره خونه اینام بخوام بگیرم مجبورم کیک بگیرم زورمم میاد ب سفره خونه پول بدم😹راسی بگم ک تولد فرند بوی هست(توهین نکنید)😑

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
البته کیک چون میخوام از این کوچیک ی نفره ها بگیرم برا سفره خونه ضایس باید بزرگ بگیرم

کافی شاپ گلم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توپارک بنداز از این میزا که داره. صندلی هم داره

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2728

بوی فرند😐هرجا میبری گشت ارشاد طرفتون نپلکه 😝

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
چند نفرید؟  ماشین دارید ؟  تو پارک الاچیق یا یه سکو که بشه روش وسایلو چید و بغلش نشستم ...

تو پارک میز شطرنج هست،فقط منو اونیم ماشینم نداره

‏بی نیازی، یعنی خودت یاد بگیری حال خودتو خوب کنی..!
2738
میز نداره ک

چرا عزیزم بعضی پارکا داره. یا میز شطرنج. اصلا واسه دوست پسر که تولد نمیگیرن همون یه شاخه گل باکادو بسشه

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2706