2733
2734

بسم رب الشهداء و الصدیقین 
 ياد شهدا بايد هميشه در فضاى جامعه زنده باشد.
مقام معظم رهبری

نام و نام خانوادگی:محمد هادی ذوالفقاری

تولد: ۶۷/۱۱/۱۳ – تهران

شهادت: ۹۳/۱۱/۲۶  –  مکیشفیه سامراء

محل خاکسپاری : نجف ، وادی السلام ، سمت هود و صالح بعد از سید علی قاضی

مزار یادمان : گلزار شهدای تهران ، قطعه ی ۲۶ ، ردیف۱، شماره ۲۵

بخشی از سخنان شهید محمد هادی ذوالفقاری

https://www.google.com/amp/s/www.aparat.com/v/twHzX/%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87_%DA%A9%D9%85%D8%AA%D8%B1_%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87_%D8%B4%D8%AF%D9%87_%D8%A7%D8%B2_%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF_%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%B0%D9%88%D8%A7%D9%84%D9%81%D9%82%D8%A7%D8%B1%DB%8C?amp

برای مطالعه زندگی این شهید بزرگوار به کتاب پسرک فلافل فروش مراجعه کنید

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731