2703
2553
عنوان

چگونه یک خواهر شوهر نمونه باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 51 پست
هر کاری کنی اسمت روته و اون دیدی که متاسفانه هست حتی خرف خیر و خوبتم بد برداشت میشه 

نه، مثلا من اصلا فامیل همسرم رو به چشم فامیل همسر نگاه نمیکنم، وصد البته اینکه واقعا انسانهای خوبین

شهادتت مبارک سردار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به طرف مقابلت بستگی داره من آدم دیدم که چون خواهر شوهرش بهش تعارف کرده و یا بهش گفته بیشتر پیش ما بمون داستان درست کرده اونم تازه عروس یه ماه 

حالا بزار عرق تنت خشک بشه فکر کنم بعد متوجه شده که گربه رو کی دم حجله بکشه 

تو صبر کن تا ببینی طرفت چه جوری 

2456
مچکرم😂

خخخ چون هر کار کنی از هر دو طرف بازم یه جاش میلنگه.چ خواهر شوهر باشی چ زنداداش

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍

والا من داداشم که ازدواج کرد داشتم ازخوشی پردرمیاوردم شدم یه خواهرشوهرخییییللللییی خوب طوری که هم خودش هم مامانش میگفتن کل خوبی های ازدواجش یه طرف اینکه خواهرشوهرش منم یه طرف همیشه طرف اون بودم.اونم بامن خوب بودتابچه اش به دنیااومد که واسش سنگ تموم گذاشتم ها چه ازنظر رسیدن و کادو ووووو ولی یهویی بعد اینکه مامان شد کلا عوض شد همه ی ما شدیم دشمنش😐😐 نمیدونم چرا

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
2714
والا من داداشم که ازدواج کرد داشتم ازخوشی پردرمیاوردم شدم یه خواهرشوهرخییییللللییی خوب طوری که هم خو ...

گذاشته خرش از پل گذشته 

من دیدم میگن به عروسا بذار هر وقت بچه دار شدی نقشه هاتو عملی کن 

:)
عجب موقعیت سختیه ها حیف داداش ندارم

خیلی تو یه بنده برگزیده ببین طرف تعریف میکنه دیگه به جایی رسیده بوده از بس عروس خانم دعوا راه مینداخته تا عروسشونو می دید بالشت میزاشته می خوابیده یه وقتی از تو راه رفتنش سوژه درست نشه 

عروس خام ماشاالله از همون اول میخشو کوبیده بود 

اخی  چقد دل ادم میشکنه

آره والا جوری شد که هرچی میگفتم حرف درمیاورد یه بارگفتم نی نی چطوره مراقبش باش بوسش کن از طرفم بهش برخورده بود مثلا تونمیگفتی من نمیدونستم که باید مواظبش باشم؟سر این قشقرق به پا کرد منم الان ولشون کردم عرچند دلم برا دخترش پرمیکشه ولی تا نیاد زنگ نزنه منم کاری ندارم باهاش میترسم

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
2706