2737
2734

سلام.کیا پیش دکتر الهه صالحی سزارین شدن؟چطور دکترین؟امروز رفتم پیشش برای نوبت سزارین و گفت جفتت قدامیه و خطرناکه!کلی استرس دارم!کارش چطوره!ممنون میشم راهنماییم کنید

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون

کدوم بیمارستان؟ اخه یه خانم صالحی هست تو بیمارستان امام حسین(ع) خیلی عالیه.زنداییم سه تا بچه پیشش رفته راضیه

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کدوم بیمارستان؟ اخه یه خانم صالحی هست تو بیمارستان امام حسین(ع) خیلی عالیه.زنداییم سه تا بچه پیشش رف ...

همون صالحی بیمارستان امام حسین.

همون صالحی بیمارستان امام حسین.

من همه اقوام مشهدیم پیشش میرن.طبیعی و سز برا جفتش عالی بوده.ایشالا براشماهم خوب باشه

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
عزیزم ان شا الله ب سلامتی زایمان کنی من فقط تعریفشونو شنیدم 

منم تعریفشو شنیدم و امروز رفتم پیشش برا وقت سزارین و گفت جفتت قدامیه و خطرناکه و باید خون رزرو کنی و احتمال خونریزی سر عمل هست و از صب گریه میکنم

من همه اقوام مشهدیم پیشش میرن.طبیعی و سز برا جفتش عالی بوده.ایشالا براشماهم خوب باشه

انشالله.ممنونم دوست خوبم،دلم یه ذره اروم شد

2738
منم تعریفشو شنیدم و امروز رفتم پیشش برا وقت سزارین و گفت جفتت قدامیه و خطرناکه و باید خون رزرو کنی و ...

عزیزم نگران نباش موقعیتای خاص کم پیش میاد،من برا کورتاژ رفتم گروه خونی م رو کلا نداشت بیمارستان،خیلی نگران وضعیتم بودن،ولی خدا رو شکر اتفاقی پیش نیومد و نیاز نشد،منم قدامی بود جفتم

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
عزیزم نگران نباش موقعیتای خاص کم پیش میاد،من برا کورتاژ رفتم گروه خونی م رو کلا نداشت بیمارستان،خیلی ...

خداروشکر که چیزی پیش نیومده و به خیر گذشته.التماس دعا

ببخشید مگه جفت قدامی خطرناکه؟ آخه فرقی نداره فقط پایین نباشه

نه خطرناک نیست!برای عمل گفت خطرناکه و احتمال خونریزی داره