2410
2553
عنوان

پزشك خوب براي تخمدان پلي كيستيك

167 بازدید | 19 پست

سلام به همگي☺️

دوستاي گلم يه دكتر خوب تو تهران براي تخمدان پلي كيستيك معرفي كنيد لطفا❤️🌿

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تو تهران یه دکتر زنان عالی هست اسمش جمال 

جمال؟؟آدرسشو ندارين؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2714

من دکتر طالب زاده نوری چند ساله پیششونم خیلی دکتر با محبت و دلسوزی هستن من ک راضی ام ازشون الانم درمان شدم ولی دیگ تخمدان پلی کیسیتیک خوب شدن نداره باید با  دارو تحریکشون کرد تخمدانو 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
دکتر فاطمه رزاقی و سهیلا عارفی بنظرم خوبن

باتجربه ان؟؟كارشون خوبه واقعا؟؟

من دکتر طالب زاده نوری چند ساله پیششونم خیلی دکتر با محبت و دلسوزی هستن من ک راضی ام ازشون الانم درم ...

خب آدرسشونو بفرماييد لطفا

خب آدرسشونو بفرماييد لطفا

خیابان پیروزی روبروی پمپ بنزین سه راه سلیمانی بالای داروخونه دکتر سپهری..اگ تامین اجتماعی هستی باهاتون قراراداد دارن بیمارستان مردم هم پنج شنبه ها صب میشینن ولی مطب بهتره بنظرم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
بهتر از اینا نیست من خودم هم پلی کیستیک بودم هم سقط مکرری با دکتر رزاقی جواب گرفتم

عزيزم من فعلا اردبيل مسافرم،تازه هم ازدواج كردم قصد بارداري ندارم فعلا پيش يه خانم دكتري رفتم اينجا خيلي معروف بود سونومو ديد گفت خيلي خفيفه،بهم ويتامين اي داد و مارولين گفت وزنتو بيار پايين حل ميشه،شما چه نكاتيو رعايت كردين؟

2706