2737
2734
عنوان

بزرگ کردن سینه

2221 بازدید | 33 پست

من چند روز هست یعنی دقیقشو بگم سه روزه دارم از بادکش رو روغن خراطین نوشاد جهت بزرگ کردن سینه استفاده نیکنم امروز بغل سینم دست چپ حدودا زیر بغلم ی درد خاصی داره نه اونجور که بگی درد ها ولی خوب طبیعی اون چیزی که باید باشه نیست یک مقدار نگرانم فکر میکنم اثرات ماساژ روغن و بادکش هست

من شرایط عمل ندارم اول اینکه اصلا موقعیت اینو ندارم دو هفته بیست روز بخوابم خونه

دوم اینکه در هر صورت بهترین سیلیکون هم واسه خودش عمری داره و تو بدن میترکه واسه همین اصلا جرائت این کار رو هم ندارم

این تاپیک کاملا جنبه درمانی داره لطفا ب غیر از تجربیات خودتون چیزی نگید چون من تا میام کامنت ها رو بخونم میترکه و کلا نمیتونم از نظرات استفاده کنم

فکر کنم بیشتر خانم ها با بزرگی یا کوچیکی سینه هاشون مشکل دارن بلاخره یا بزرگه یا کوچیکه یا افتادست محدود هست که راضی باشن اینو میگم که نی نی یارها سریع نیان بترکونن اصلا هم ربطی به اتاق خواب نداره من 13 ساله شوهر کردم از دو سایز بودن خودم هست که ناراحتم وگرنه مشکل دیگه ای ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شنبلیله استفاده بکن البته خودمم تو فکرشم ولی برا من اندازس شوهرمم راضی 😐😂😂😂

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
2738

نهایت فقط ی چیز میمونه که باید بگم: تو نه اونقدر شعور داری که با حقیقت قانع بشی   و نه اونقدر سواد داری که بتونی منو قانع کنی   پس: بیا بگذریم  

خواستم بگم ما سواد نداریم

بای

اگه تاپیکامو میبندم به خودت نگیر. میبندم پشه نیاد

منم سایز۶۰

شما چندین؟؟

من روغن خراطین گرفتم متاسفانه اصل نبود

شنیدم خوردن رازیانه بزرگ میکنه سینه رو

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
عزيزم بزرگ كردن سينه هيچ راهي به غير از عمل نداره، مثلا پايين تنه رو ميشه با ورزش حجم داد ولي بالا ت ...

اتفاقا ورزش های سینه تاثیر میزاره 

❣🌝خدا جونم واسه همه چی شکرت🌼💓
2706