2737
2734
عنوان

از شیر گرفتن

107 بازدید | 8 پست

ببخشید من پسرمو ۶ روزه از شیر گرفتم بعضی موقعا میاد هی میگه مه مه تا چند وقت اینطورن بچه ها؟؟؟؟شب اول خیلی اذیت کرد اما خوب همشو بیرون وددر بوده

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

من دخترم خداروشکر اصلا اذیتم نکرد.خیلی راحت گرفتمش

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی بد نبود انطور که وابسته بود فعلا هی میاد میگه مه مه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2731
سینه درد نشدی؟خودت اذیت نشدی اصلا؟

اره اذیت میشه ولی من مدام عنبر نسارا دود کردم وخاکشیر 

دوست جونیا شما هم بعد شیردهی افتادگی سینه ریادی داشتین یان 

من دوره گرفتم دوماهه کلا فیت کردم اما واسم جای سوال هستش اخه ازمن انگار قهر بودن باهم الان خیلی عالی شده سفت شده 

2738