2726
عنوان

پول در زندگی مشترک

698 بازدید | 36 پست

سلام دوستان روزتون بخیر

چند روزیه که از  تحقیقم راجع به دلایل اختلاف خونوادگی میگذره 

و توی این مدت پی بردم که مسئله پول دادن آقایون به خانم ها چالش هایی رو با خودش به همراه اورده و گاها هم باعث اختلافاتی شده....

به نظرتون اگه زن و شوهر یک حساب بانکی مشترک داشته باشن که باهم از اون حساب خرج کنن و باهم مدیریتش کنن چه مشکلی پیش میاد؟؟؟مشکلی ندارید؟؟

لطفا جواب هاتون رو با توضیح بگید

ممنون از همه خانواده نی نی سایت

برا خرج خونه؟؟؟؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

شوهرم قبول نمیکنه پول دستی هم میخواد بده باید یه ماه واسه سی تومن التماسش کنم اونوقت حساب مشترک😒

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه خوبه.ولی در مورد اینکه اقایون از خانوما پول بگیرن هم ی تحقیقی بکن.من خیلی برام فرقی نمیکنه کی کجا خرج کنه من باشم یا همسرم اما توقع همسرم دیگه از توان من بیشتره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2728

ما حساب مشترکه اصلا هم مشکلی نداریم 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑

نمیدونم منظور شما دقیق چیه ولی همسر من هرماه که حقوق رو میریزن تو کارت یه تومنش جای قسط میره بقیه ش واسه خرج خونه.کارت و پول نقد همیشه تو خونه س هر کدوم بریم خرید کارت و میبریم و خرید میکنیم .معمولا با هم میریم بعضی وقتا هم تنهامیره

هرماه یه مبلغی هم تو کارت من میاد که فقط خرج خودم میشه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

فرق میکنه ادم با ادم

هزاران دلیل وجود داره تو زندگی خودم مثلا

من ده سال از شوهرم کوچکترم

ایشون دقیقا سال قبل از اشنایی و نامزدی با من روز مادر هشت میلیون سرویس طلا برای مادرش میخره وضع مالی هر دو خانواده خوب نیست و هشت میلیون هفت هشت سال پیش کم نبود

منم یه دونه دخترم غیر از مادرم هیچ زنی تو زندگیم نبوده خالمه عممه مادرمه خواهرمه دوستمه دختر خالمه و.... و تمام زندگیش هرچی داشته از جونش برای من گذاشته و تو فقر زندگی کرده یکی از ارزوهام اینه که براش یه سرویس طلا بخرم عاشق طلاست بخصوص تو قوم ما طلا نداشتن خیلی سرافکندگیه مادر من تنها زن فامیله که هیچی نداره درصورتی که همه اطرافیان درحد پول چند واحد خونه انواع طلا دارن و عادیه داشتنش

من 21سالم بود بله گفتم همسرم 31

الان نمیذاره برم سرکار ولی اگه بتونم و برم قطعا دوست دارم به ارزویی که از بچگیم داشتم برسم و از مادرم قدردانی کنم ولی همسرم این اجازه رو نخواهد داد چون تو زندگی کمبود زیاد داریم و توقع پیدا میکنه برای زندگی خودمون هزینه شه

یا مثلا من پول ویزیت دکتر ندارم ایشون دایما یا داره برا مادرش شارژ میخره یا گاها خواهرش یه پول راهی یه پول تو جیبی ازش میگیره که من راضی نیستم

لطفا درخواست دوستی ندید
باحاله  دقیقا منظور منم همینه  

زن و شوهر که وارد زندگی مشترک میشن دیگه پول من و پول تو نداره.منم چندسال پیش سهم ارثم رو بهش دادم ماشین رو عوض کرد باهاش

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2706