2726

تعبیر خوابم چیه؟ یه دزد میخواد منو بکشه!

۳ شبه هی این خوابو میبینم

البته اعتقاد دارم دیدن دزد  در خواب خواستگاره ، اینو مامانم گفت و تا به حال درست بوده 

اتفاقا خکاستگار هم زنگید ولی ده روزه دیگه زنگ نزدن

منم کلا شرایطم‌ جوریه که قصد ازدواج فعلا ندارم 

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواستگاری که به شدت بهتون علاقه داره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
وای  معلمه بنده خدا  شاید معلمیه که دست بزن داره 😁

شاید معلمه معتاده 

شاید همجنس بازه شاید بداخلاقه 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

منم یبار یه خواب دیدم پارسال خیلی اون خوابم و دوست دارم ولی تعبیرشو نفهمیدم چیه ،،خواب دیدم تو مکه هستم یه زن نشسته بغلش یه بچه ،بچه خیلی گریه میکنه اسم بچه هم ادم بود البته صورت زن نورانی بود صورتش مشخص نبود

🥰🤩❤
خدا کنه  ولی زنگ نزدن بیان !!!! 😐

اگه قسمتت باشه میشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
منم یبار یه خواب دیدم پارسال خیلی اون خوابم و دوست دارم ولی تعبیرشو نفهمیدم چیه ،،خواب دیدم تو مکه ه ...

به نظرم کار نیکی کردی 

گریه در خواب خوبه

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
قسمت انگار هیچیه هیچ کسیه 😣

عزیزم وقتی شما این بگی جذب میکنی ها مراقب کلمات باش😊

خواستگاری که به شدت بهتون علاقه داره 

سلام سارا جون

ببخشید مزاحم میشم یه تعبیر خواب داشتم میخواستم ازتون بپرسم

خواهرم این خواب رو دیده: 

دیدم یهویی در شلوارم مدغوع کردم. حجمش خیلی زیاد بود ولی فقط حسش میکردم ولی همون لحظه دخترداییا دیدن منو وفهمیدم.رفتم دستشویی و شلوارمو شستم وتمیز شدم.

بعدش دیدم یه خونه اجاره کرده بودیم منتظر بودیم بیان اجاره کنن پس بدیم صاحبخونش.رفتیم بیرون گفتن دزد اومده.برگشتیم یه خانم اقا و بچه اومده بودن داخل چیزی نبرده بودن ولی با یه حالت ترسناکی رفتن و یه نامه گذاشتن تو خونه.انگار تو نامه نوشته بودن خونه رو میخوان

سلام سارا جون ببخشید مزاحم میشم یه تعبیر خواب داشتم میخواستم ازتون بپرسم خواهرم این خواب رو دیده:& ...

خواب اولت یک پول کم بهت میرسه شایداز طریق فامیل و یا آشنا 

خواب دوم یک رفتار یا چیزی از گذشته داره آزارت میده باید ازش بکنی جدا بشی بزاریش پشت سرت

2706