2726
عنوان

مامان کوچولوام یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
استارتر جون برا منم دعاکن، یه دختر7ساله دارم عاشق نی نیه، یکساله تواقدامم اما هنوز خبری نشده، دیشب د ...

الهی! ان شالله خدا بهت یه نی نی ناز بده! پسر منم دلش داداش و ابجی میخواست. خیلی دعا کرد تا بالاخره خدا بهش داداش داد. ان شالله ارزوی دختر شمام برآورده بشه. خیلیا  برا بچه دوم دچار مشکل میشن. من خودم دچار سقط مکرر بودم. با پیگیری مشکلم مشخص شد و بچه دار شدم. شمام برو کلینیک ابن سینا تا بررسی بشی و بزودی نیتجه بگیری ان شالله.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
من چهل و دو هفته پر کردم یک روز وقت داشتم که دردم گرف

عزیزم امکان نداره ختما ماه زایمان اشتباه کردی من تو 40هفته زایمان کردم دکتر گفت اگه یکروز هم دیر میومدی خدای نکرده بچه ات از بین میرفت دیگه 40هفته اخرش هست البته دو هفته زودتر هم سزارین میکنن

عزیزم امکان نداره ختما ماه زایمان اشتباه کردی من تو 40هفته زایمان کردم دکتر گفت اگه یکروز هم دیر میو ...

عزیزم چهل و دو هفته آخر زایمان سرچ کن میاد

منم اول برا طبیعی رفتم که سز شدم

یعنی سونو هم اشتباه کرده تاریخ داده بهم

مگه میشه اصلا اشتباه کرد

استارتر جون برا منم دعاکن، یه دختر7ساله دارم عاشق نی نیه، یکساله تواقدامم اما هنوز خبری نشده، دیشب د ...

ای جانم خدا حفظش کنه واستون انشالله که زودی خبر بارداریتو بهمون بدی

اگر میتونی یک ماه قطره قرص یا خود گیاه ویتاگنوس بگیر از روزی که پری پاک شدی بخور تا ۲۲ روز بعد ول کن پری بشی و بعدش ببین تخمک گذاریت چه زمانیه و اقدام کن انشالله که جواب بگیری

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
من چهل و دو هفته پر کردم یک روز وقت داشتم که دردم گرف

پس هنوز یک ماهی وقت دارم

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
زایمان اولت چند هفته بود؟

۴۰ هفته