1464
1411
عنوان

مامان کوچولوام یه لحظه بیاید

300 بازدید | 28 پست

سلام مامانایی که زایمان طبیعی داشتید چند هفته زایمان کردید؟من الان ۳۸ هفته ام ولی هیچ درد و حس زایمانی ندارم واقعا هم خسته شدم و کلی هم استرس زایمان دارم امیدوارم مثل زایمان اولم نباشه بیاید بگید تجربه دومین زایمانتون بهتر از اولی نبود؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 
من 40هفته اونم با القای زایمان😁

من دیگه خسته شدم با این شکم هیچ کاری نمیتونم بکنم دخترمم همه اش شیطونی میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من زنی ۲۰ ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرد ومن مادردختری به نام سِودا شدم و  درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به عهده دارم 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

من سزارینی بودم زایمان دومم بهتر از اولی بود

خداروشکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
استرس نداشته باش گلم به موقع زایمان میکنی انشاالله، برات دعامیکنم زایمان خوبی داشته باشی، خودت وفرشت ...

ممنون عزیزم چون از زایمان اولم خاطره خوبی ندارم انقدر استرس دارم انشالله که همینطور باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۳۷هفته دردم نداشتم رفتم معاینه گفتن بستری هستی

یعنی باید برم معاینه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
اگه دکتر داری برو اگه هم نداری برو بیمارستان معاینه کنن 

هم دکتر دارم هم ماما بهتره اول با ماما تماس بگیرم مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر جون برا منم دعاکن، یه دختر7ساله دارم عاشق نی نیه، یکساله تواقدامم اما هنوز خبری نشده، دیشب دخترم نقاشی منو درحالی که باردارم و دستام به طرف آسمونه و دارم دعا میکنم وکشیده الان میفرستم نقاشیشو ببینید

من چهل و دو هفته پر کردم یک روز وقت داشتم که دردم گرف

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1476
زایمان اول؟

آره

از آخرم نتونستم طبیعی بیارم سز شدم

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
استارتر جون برا منم دعاکن، یه دختر7ساله دارم عاشق نی نیه، یکساله تواقدامم اما هنوز خبری نشده، دیشب د ...

الهی! ان شالله خدا بهت یه نی نی ناز بده! پسر منم دلش داداش و ابجی میخواست. خیلی دعا کرد تا بالاخره خدا بهش داداش داد. ان شالله ارزوی دختر شمام برآورده بشه. خیلیا  برا بچه دوم دچار مشکل میشن. من خودم دچار سقط مکرر بودم. با پیگیری مشکلم مشخص شد و بچه دار شدم. شمام برو کلینیک ابن سینا تا بررسی بشی و بزودی نیتجه بگیری ان شالله.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
1450