2726
عنوان

فروشگاه آنلاين كي داره؟

84 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من يه پس اندازي دارم كه تصميم گرفتم باهاش فروشگاه آنلاين بزنم، 

كي اينجا تجربه داره؟ فروشتون تو ماه چقدره حدودا؟ فوت و فنش چيه؟ لطفا راهنمايي كنيد❤️ چون بغير از من مطمئنم خانوماي ديگه اي هستن كه دوست دارن وارد اينكار شن يا تازه واردن و نياز دارن به اين تاپيك

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

چی میخوای بفروشی؟ 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کش مو و ساک خرید تولید میکنم اگه فروشگاه زدی برام بزار اینا رو تو فروشگات

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2728
لوازم آرايش

پر رونق باشه انشالله

من کش مو و ساک خرید تولید میکنم اگه فروشگاه زدی برام بزار اینا رو تو فروشگات

باشه عزيزم درخواست بده گمت نكنم

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
پر رونق باشه انشالله

انشاالاه براي شماهم پر از رونق باشه😍

لوازم آرايش

یه مقدار از پولتو بزار کنار برا واینرا و بلاگرا که تبلیغ میگیرن اگه میخوای کارت بگیره 

یک سومشم جنس بگیر بزار اگه دیدی گرفت بقیه اشو هم خرید کن . 

تو پیجت جنسای مناسب و پر فروش بزار نظرخواهی کن بیاریم یا مثلا به زودی و فلان ببین چقد استقبال میشه اگه خوب بود خرید بزن 

تعدادتو از اول زیاد نخر مثلا برا هر نمونه ۱۰.۱۵ تا بگیر اگه فروشت خوب بود با سود فروشت باز جنس بگیر 

فرشته های کوچولوی من ...
یه مقدار از پولتو بزار کنار برا واینرا و بلاگرا که تبلیغ میگیرن اگه میخوای کارت بگیره  یک سومش ...

ممنون عزیزم، واینرا که خیلی پول میگیرن، میلیونی میگیرن، ولی بلاگرا رو حتما انجام میدم💋