2703
2553
طبیعیه منم دقیقا همینجوری بودم تو ماه های اول ماه های اخرم بخاطر تکرر ادرار این داستان ادامه داره😁

واای واقعا شبا احساس خفگی بهم دیت میده

❤😊جونم فدای آقای خونم و ثمره عشقمون یزدانم❤☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر جور شده راهی برای خواب پیدا کن

خاله من در دوران بارداری و یکسال بعد اون بی خواب شده بود

بعد زایمان تا همین الان دچار افسردگی شده...افسردگی خیلی حاد

دکترش گفته به دلیل بی خوابی های اون دورانه...الان پسرش 12 سالشه

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2720
هر جور شده راهی برای خواب پیدا کن خاله من در دوران بارداری بی خواب شده بود بعد زایمان تا همین الان ...

شبا نمیتونم بخوابم ولی بعداز ظهر ها خیلیی راحت میخوابم

❤😊جونم فدای آقای خونم و ثمره عشقمون یزدانم❤☺

من از اول اینطوری بودم تا الان بشدت مشکل خواب دارم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
شبا نمیتونم بخوابم ولی بعداز ظهر ها خیلیی راحت میخوابم

اهان خب خوبه

خاله من کلا خوابش نمیبرد و تا یک سال بعد زایمانش این قضیه ادامه داشت...

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2714

من ماه های اولداز استرس سقط یا خواب نداشتم یا کابوس میدیدم.الانم بد خوابم.روزا نمیخابم شبا راحت تر میخابم اما هنوزم چند بار بخاطر تکرر ادرار بیدار میشم.و همش خواب میبینم.تو عمرم انقد خواب ندیده بودم

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه
2706