2726
عنوان

بچه هایه لحظه بیایین

225 بازدید | 33 پست

من دوسه هفته پیش سقط کردم😞😞 دوسه شب بیمارستان بودم اما خواهرشوهر عیادت توسرش بخوره هی یه زنگم بهم نزد حالمو بپرسه اما من همیشه تو خوشی و ناخوشی بهش سرزدم وزنگ زدم حالا مادرشوهرم میگه امشب باید بریم خونش من نمی خوام برم ازش متنفرم شوهرمم پشتمه ومیگه نریم اما دوس ندارم حتی چشمم بهش بخوره جواب مادرشوهرمومیتونم چی بدم؟؟ 😒😒

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب حرفتو رو راست بزن واقعا کارش زشت بوده به مادرشوهرت خیلی مودبانه بگو از دست دخترش ناراحتی

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

واااااا...

نری یا

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

چشام بسته بود خوندم نفهمیدم چی شد ⁦(๑•﹏•)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

بگو من نمیام چون اون اصلا یه زنگ نزد احوالی ازم بپرسه حتما ازم خوشش نمیاد .

رک‌بگو بهتره تا یه رفتار بدی کنی و ازش هزارتا برداشت بشه 

خوش به حال کسایی که حرفاشونو رک میزنن

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706