1874
1955
عنوان

بچه هایه لحظه بیایین

224 بازدید | 33 پست

من دوسه هفته پیش سقط کردم😞😞 دوسه شب بیمارستان بودم اما خواهرشوهر عیادت توسرش بخوره هی یه زنگم بهم نزد حالمو بپرسه اما من همیشه تو خوشی و ناخوشی بهش سرزدم وزنگ زدم حالا مادرشوهرم میگه امشب باید بریم خونش من نمی خوام برم ازش متنفرم شوهرمم پشتمه ومیگه نریم اما دوس ندارم حتی چشمم بهش بخوره جواب مادرشوهرمومیتونم چی بدم؟؟ 😒😒

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

بگو سرم درد میکنه نمیام شرمنده یا بگو شوهرم کار داره خستس یاهزار بهونه دیگه .

اون باید بیاد تو رو میخوان ببرن؟؟!

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها برا خواسته دلم ی صلوات می فرستین؟😔😘از ته دل آرزو می کنم مادر شوهرم اینا موقع زایمانم نیاد شهرمون  حداقل تازمانی که خانواده من پیشم هستند❤🤲🏻❤دوست ندارم تو بهترین روزای زندگیم به خودم و خانواده ام با وجود اون پلید بد بگذره... پ.ن:من حتی تاپیک راجع به اونا یا زندگی خصوصیم نزدم تابحال.اما این آرزوی قلبیمه.نوشتم ک برام آمین بگید
1983

خوب حرفتو رو راست بزن واقعا کارش زشت بوده به مادرشوهرت خیلی مودبانه بگو از دست دخترش ناراحتی

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

واااااا...

نری یا

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

چشام بسته بود خوندم نفهمیدم چی شد ⁦(๑•﹏•)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
1967

بگو من نمیام چون اون اصلا یه زنگ نزد احوالی ازم بپرسه حتما ازم خوشش نمیاد .

رک‌بگو بهتره تا یه رفتار بدی کنی و ازش هزارتا برداشت بشه 

خوش به حال کسایی که حرفاشونو رک میزنن

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ(ع)
خوب حرفتو رو راست بزن واقعا کارش زشت بوده به مادرشوهرت خیلی مودبانه بگو از دست دخترش ناراحتی

بعدش باید تا ی مدت حرفاشون و قهراشون تحمل کنه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خدای مهربونم دختر کوچولومونو به خودت میسپارمنگه دارش باش که سالم ب دنیا بیاد و بغلش کنیم⁦💜شکرت میکنم بخاطر این هدیه دوست داشتنی⁦❤️⁩ دعا میکنم همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه بحق حضرت علی اصغر(ع)🧡تو راهیمونو بسلامت بغل بگیریم💙 آمین💙🌷اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌷
8

خواهش میکنم واس تاپیک معجزه ام بیاین گزارش بزنین...چرا هیشکی نمیزنه آخع😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هرکی گزارش زد لایک کنه..بدونم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
بگو سرم درد میکنه نمیام شرمنده یا بگو شوهرم کار داره خستس یاهزار بهونه دیگه . اون باید بیاد تو ر ...

آخه ما تو یه ساختمونیم 

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟