1542
1578
عنوان

بچه هایه لحظه بیایین

219 بازدید | 33 پست

من دوسه هفته پیش سقط کردم😞😞 دوسه شب بیمارستان بودم اما خواهرشوهر عیادت توسرش بخوره هی یه زنگم بهم نزد حالمو بپرسه اما من همیشه تو خوشی و ناخوشی بهش سرزدم وزنگ زدم حالا مادرشوهرم میگه امشب باید بریم خونش من نمی خوام برم ازش متنفرم شوهرمم پشتمه ومیگه نریم اما دوس ندارم حتی چشمم بهش بخوره جواب مادرشوهرمومیتونم چی بدم؟؟ 😒😒

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

بگو سرم درد میکنه نمیام شرمنده یا بگو شوهرم کار داره خستس یاهزار بهونه دیگه .

اون باید بیاد تو رو میخوان ببرن؟؟!

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1546

خوب حرفتو رو راست بزن واقعا کارش زشت بوده به مادرشوهرت خیلی مودبانه بگو از دست دخترش ناراحتی

امشب دلم میخواهد بیخیال ترین ادم روی زمین باشم،یک آلزایمر شبانه بگیرم و به هیچ چیزو هیچ کس فکر نکنم ،شب برای غصه خوردن نیست،غصه ها بماند برای فردا میخواهم زیر این سقف ستاره اندود وخیالی دراز بکشم و با افکار شاد کودکی ام بخوابم 😔

چشام بسته بود خوندم نفهمیدم چی شد ⁦(๑•﹏•)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
1566

بگو من نمیام چون اون اصلا یه زنگ نزد احوالی ازم بپرسه حتما ازم خوشش نمیاد .

رک‌بگو بهتره تا یه رفتار بدی کنی و ازش هزارتا برداشت بشه 

خوش به حال کسایی که حرفاشونو رک میزنن

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
خوب حرفتو رو راست بزن واقعا کارش زشت بوده به مادرشوهرت خیلی مودبانه بگو از دست دخترش ناراحتی

بعدش باید تا ی مدت حرفاشون و قهراشون تحمل کنه

نینی سایت یه جوریه ک یکی درمیون امضاهاشون صلواته ادم واسه اولیش که صلوات میفرسته بعدیا رو کهمیبینه ردمیشه عذاب وجدان میگیره نکنه گناه کرده😕
1537

خواهش میکنم واس تاپیک معجزه ام بیاین گزارش بزنین...چرا هیشکی نمیزنه آخع😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هرکی گزارش زد لایک کنه..بدونم

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم ماماوبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

بگو اون باید بیاد عیادتم. من هنوز تو دوره نقاهتم

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1480