2726
عنوان

هفته ١٣ بارداري 🤰🏼

215 بازدید | 32 پست

سلام دوستان تو هفته ١٣ شكمتون معلومه ك باردارين ؟ از رو لباس ك هنوز زوده خودتون جلو آينه ميبينين معلومه ؟ و اينكه ويارتون رو ب بهبوده يا تغييري نكرده ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا نی نیتو نگه داره واسه منم دعا کن نی نی دار بشم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728

برامن ک معلوم نیس ویارمم شباس روزا کمتر شده

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
مثل من ؛ تو طول روز دميترون نميخورم اما شبا مجبورم بخورم ك بتونم بخوابم 

اره شبا دراز میکشم خیلی اذیت میشم محبورم رانیتیدین بخورم

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
اره شبا دراز میکشم خیلی اذیت میشم محبورم رانیتیدین بخورم

آها رفلاكسم داري منم بعضي شبا دارم ولي ن هميشه چون رحم تو اين هفته ها از تو لگن درمياد و بزرگتر ميشه ب معده فشار مياره باعث رفلاكس ميشه

۲۰ هفتمه شکمم تازه معلوم شده 

تا ۱۵ ۱۶ نداشتم کلا 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706