2726
عنوان

هفته ١٣ بارداري 🤰🏼

215 بازدید | 32 پست

سلام دوستان تو هفته ١٣ شكمتون معلومه ك باردارين ؟ از رو لباس ك هنوز زوده خودتون جلو آينه ميبينين معلومه ؟ و اينكه ويارتون رو ب بهبوده يا تغييري نكرده ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نی نیتو نگه داره واسه منم دعا کن نی نی دار بشم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728

برامن ک معلوم نیس ویارمم شباس روزا کمتر شده

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
مثل من ؛ تو طول روز دميترون نميخورم اما شبا مجبورم بخورم ك بتونم بخوابم 

اره شبا دراز میکشم خیلی اذیت میشم محبورم رانیتیدین بخورم

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …
اره شبا دراز میکشم خیلی اذیت میشم محبورم رانیتیدین بخورم

آها رفلاكسم داري منم بعضي شبا دارم ولي ن هميشه چون رحم تو اين هفته ها از تو لگن درمياد و بزرگتر ميشه ب معده فشار مياره باعث رفلاكس ميشه

۲۰ هفتمه شکمم تازه معلوم شده 

تا ۱۵ ۱۶ نداشتم کلا 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2706