2733
2734
عنوان

زنداداشم خیلی حرصم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 43 پست

یعنی ادم نون خالی بخوره ولی خفت نکشه من که تا حالا نشده بدون دعوت خونه مادرشوهرم ابم بخورم حیف ادم که یه مشت گوه بخوان لقمه هاشو بشمارن

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مث زن داداش من هر وقت میریم بچشو میفرسته خونه بابام اینم با بچه ها نمیسازه همش هم وایمیسته تو حیاط دعوا میکنه بچهامو بلند که من بشنوم اگه چیزی هم گفتم میزاره کف دست داداشم منم خیلی داداشم دوست دارم دلم نمیخاد دلخور بشه دیگه خودمو کر میزنم زیاد هم خونه بابام نمیرم حوصلشو ندارم زنیکه رو ببینم 

2731

خوب از همون اول مامانتون  واسه اونام بپزه و اینکه یه چشم غره ای چیزی به بچه ها برو که گسی کسیو نزنه   

من خواهر شوهر ندارم ولی مادر شوهرم نقش همرو ایفا میکنه الحمد الله  ولی کلا از بی دعوت و بی خبر  جایی رفتن بیزارم و نمیرم   مادر شوهرمم طبقه پایین خونه ماست جاریمم تو همین ساختمونه 😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
یعنی ادم نون خالی بخوره ولی خفت نکشه من که تا حالا نشده بدون دعوت خونه مادرشوهرم ابم بخورم حیف ادم ک ...

الان فکر کنم به تمام خواهرشوهرها توهین کردی هااااا

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
یعنی ادم نون خالی بخوره ولی خفت نکشه من که تا حالا نشده بدون دعوت خونه مادرشوهرم ابم بخورم حیف ادم ک ...

چرا اینجوری به قضیه نگا میکنین شاید دلشون بخواد مادر و دختری یه روز با هم تنها باشن 

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2738
اخه 10ساله پیششونه همیشه اینطوریه داداشمم پس انداز میکنه هی میده بهش طلا میخره اسلا به فکر اینده اشو ...

طلا واسه آينده س ديگه

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
الان فکر کنم به تمام خواهرشوهرها توهین کردی هااااا

هر کسی داره از جانب خودشن و بر اساس زندگی خودش نظر میده ۹۰ درصدتون اصلا درک نکردین استارتر چی گفت من بهش حق میدم

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
مامانم روش نمیشه به زنداداشم چیزی بگه ماهم خودمون نمیتونیم چیزی بگیم اگرم بگیم واویلاست داداشم مگه م ...

قبل اینکه زنداداشت بیا شما برین بالا بگو اومدم پیش برادر زادهام 

همه جان و دل من مادرم 
همونقدر که شما و شوهر و بچه هات، تو خونه مادرت محقی برادرتون و زن و بچش هم هستن

درسته ولی دختر مگه حق نداره تنها باشه با مامانش بخصوص وقتی بچه ها نمیسازن حالا اه راست میگه بچه ها رو ببره بالا خونه خودش دختر داداش من چشم همه رو در میاره همه چی هم به هم میریزه وقتی بچه هام میگن یریم خونتون بازی کنیم میگه اصلا مامانم خوابه اذییت میشه در بزنیم تازه منم خستمه وسایلمو جمع کنم مث مامانشه

قبل اینکه زنداداشت بیا شما برین بالا بگو اومدم پیش برادر زادهام 

اخه منو داداشم زیاد میونه خوبی با هم نداریم خونشون نمیرم بچه هامم میرن داداشم در رو باز نمیکنه

2706