2703
2553
عنوان

کدوم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 48 پست

گن شکمی

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
من خریدم ولی اصلا استفاده نکردم اونقدر شیردهی کلافه ات میکنه دلت میخواد چیزای گشاد بپوشی فقط

شکمت به حالت قبل برگشت؟اصلا شکلش تغییر نکرد؟

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که سزارین کنه نمیتونه دراز نشست و ورزش شکمی کنه ؟خواهرشوهرم میگفت !!

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
2720
عزیزم شکم بند اصلا خوب نیست  چسپندگی میاره ورزش کن اگه میتونی بعدشم شکم جمع میشه اگه تو تغذیه و ...

چند وقت بعد زایمان میشه ورزش کرد؟

گنو که محکم نمیبندم در حدی که افتادگی رو بگیره

گنی که فقط شکمو میگیره خوبه  چند  روز بعد زایمان باید گن ببندی؟چند ساعت باید بسته باشه؟

اره،  من بعد 10 روز بعد زایمانم بستم،  روزا میبستم طرفای ظهر باز میکردم،  گرم میشد😂، شبا هم اگه گرمم میشد باز میکردم اما همت کنی و صبور باشی، اصلا شکمت شل نمیشه

2714
بله دکترم برای بعد سزارینم داد

خودت بهش گفتی چندوقت بعد سزارین میشه استفاده کرد

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
اره،  من بعد 10 روز بعد زایمانم بستم،  روزا میبستم طرفای ظهر باز میکردم،  گرم میشد😂، ...

الان شکمت مثل قبله؟تغییر نکرد؟

خودت بهش گفتی چندوقت بعد سزارین میشه استفاده کرد

نه خودش گفت

دکترم گفت روز سوم برو حمام بعدش اینو ببند

اما من یک هفته بعد بستم

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706