2733
2739

یه بانک هست ک از طرف محل کار شوهر م قرار شد برم وام بگیرم

چون یه مبلغ بالایی توی اون شعبه حساب داره 

من رفتم ...قرار شد ضامن اول پدرم باشه ک گواهی کسر از حقوق داره 

ضامن دوم هم شوهر م

خلاصه ما رفتیم رییس بانکه کلی ادا اصول دراورد گفت دوتاش باید کسر از حقوق باشه و ..  البته نامه وام رو زد ولی بلز باید ضامن میبردم

من زنگ زدم شوهر م گفتم دیگه میرم خونه 

گفت نه بشین توی بانک 

من نشستم 5دقیقه نشد رییس بانکه اومد گفت تشریف بیارید 

کلا اونوری شده بود 

هرچی کپی کم داشتم و معاونش گرفت و کلی تحویل گرفتن

کارم انجام شد ..پدرمم همراهم بود امضاء کرد فقط موند امضاء شوهر م

زنگ زدم ب شوهر م گفتم چی شد 

میر مالی شرکت زنگ زده بود گفته بود میخوایم حسابمون رو کامل ببندیم😁

منتقل میکنیم بانک دیگه 

خلاصه رییس بانکه افتاده بود ب معذرت خواهی ....ک کارشون رو انجام میدیم حتما

مدیر مالی هم گفته بود در هرصورت ما حداقل 20میلبارد رو جابجا میکنیم😂

خلاصه کلی کیف کردم امروز

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بند پ همیشه جواب میده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

پول مشکلات را حل میکند 😎🤐

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

حس خوبیه 

منم بابام ی بانک کل پولاش رو گذاشته، بعد شهر و شعبه کوچیکه، ساختمون بانکم مال بابامه ک بانک اجارش کرده، کلا وامامون 2 روزه میگیریم. وام ازدواجم توو اوج شلوغی سایت و فلان واس هردومون سر ی هفته توو حسابمون بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

مایه دار کی بودی😜

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
۲۰میلیارد پول دارید؟احیانا پسر نداری؟خخخ

پول شرکته

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
شدید رو پوستی بود

وا چرا خوب  شرکت حساب میلیاردی داری چه ربطی به شوهر استاتر داره..تازشم این بنده خدا اگه پولدار بود که وام نمیگرفت 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706