2726
عنوان

درباره تیپم نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 77 پست
کیفتو اسپرت انتخاب کن

تقریبا اسپرت ترین کیفی ک اون رنگی ک میخاستم بود من فقط از ی مغازه خرید میکنم 

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خوشتیپ وخوش سلیقه ای از نظر بقیه ناراحت نشو چون‌آدما سلیقه های متفاوت دارن عکس دومت عاشق کفش ...

فداتم گلم...نه دوست شوهرم سفارشی برام اورد از تهران فک کنم...برا خرید عروسیم یکی از کیفو کفشام این بود قابلتو نداره عزیرم

همه دنیام همسرم 💙💜جونم مامانم🌸عمرم بابام😘قلبم داد‌اش و ابجیم💝💝💝خدایا حکمتتو شکــــــــــر 
دوستان ۲ تا سوال دارم میشه جواب بدین؟ بعضیا دیدم میگن لایکم کنین اگه لایک بشن چی میشه؟؟ اگه لایک نشن ...

عزیزم اون لایک واسه اینه که پیج رو گم نکنن

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
من از عکسا  همش تریلی میاد جلو چشم😁 کفشت خیلی خوشگله ولی مانتو نه

😂😂😂😂

وسوال دوم...اگه یه تایپکو گزارش بدیم چی میشه؟؟

میترکه 

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
تیپ شما خیلی خوبه اما به اون اقا بگو دستشو از جیبش در بیاره خیلی مصنوعی و جوگیر مابانه است🤗🤗

بابا کلا خشکه 😂😂😂اقتدارررررررر

2706