2737
2734
عنوان

بعضی اقایون حق دارن نمیذارن خانمهاشون تنها سفر کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 144 پست
خدا به سر شاهده الان تکه های پازلو کنار هم میذارم متوجه میشم جریان چیه جالبه همینجا نذاشتن دودقی ...

چند ساله اینجام عزیزم،میشناسم جو اینجا رو چه جوریه

قدیما البته خوب بود ولی چندسالیه افت کرده و اینی شده که میبینیم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه مردخیانت کرده بود همه بهش فحش و نفرین میکردن حالا که خانم خیانت کرده همه مسلمون شدن و میگن ...

همینو بگو بخدا

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
چند ساله اینجام عزیزم،میشناسم جو اینجا رو چه جوریه قدیما البته خوب بود ولی چندسالیه افت کرده و اینی ...

جالبه یکیشون نوشته اومدی بگی من خوبم اونا ببخشید معذرت میخوام حرف ایشونو تکرا میکنم "ع .. ن ..." هستن 

من که هدفم این نبود اما صدالبته منیکه بعد دوسال از طلاق به همسر سابقم وفادارم ازون خانم خیانتکار بهترم

یکی نیست بگه پ ن پ

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2731
حالا اگه مردخیانت کرده بود همه بهش فحش و نفرین میکردن حالا که خانم خیانت کرده همه مسلمون شدن و میگن ...

بقول دوستمون تو تاپیک ۶۲۵۷

مردم از نداشته هاشون تو تاپیک دیگران حرف میزنن

کسی که میاد تو تاپیکی که من راجع به خیانت زنی که ایشون نمیشناسه حرف زدم به من میگه سرت تو کار خودت باشه یعنی تو دنیای واقعی دقققیییقققنننن سرش تو کار خودش نیست

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
جالبه یکیشون نوشته اومدی بگی من خوبم اونا ببخشید معذرت میخوام حرف ایشونو تکرا میکنم "ع .. ن ..." هست ...

علاوه بر فهم و شعور پایینی که بعضیاشون در درک مطلب و منظور استارترها دارن، طرفدار پر و پاقرص هرزه ها هم هستن،هرزه های ماده البته

این قضیه باز اگه برعکس بود و طرف نر بود همینا الان باز گریبانها دریده بودن

در کل اینجا،نظرات منطقی و بدور از تعصبات جنسیتی خیلی کم پیدا میشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
علاوه بر فهم و شعور پایینی که بعضیاشون در درک مطلب و منظور استارترها دارن، طرفدار پر و پاقرص هرزه ها ...

👏👏👏

2738
اوصاع اقتصاد انقد داغونه که بگی رفتی تور یالقوز آبادسفلی هم پز محسوب میشه 😉

آره راست میگی😆. خدا بخیر کنه.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
تو تاپیکای دیگه کاری ازت برمیاد؟ این کامنتتون برای تو ذوق استارتر زدن قدیمی شده

سلام.

فکر کنم این تاپیک مال چند روز پیش بود

من یه عذرخواهی به شما بدهکارم.

خواستم بگم واقعا قصد و نیتم این نبود شما رو با کامنتم ناراحت کنم یا تو ذوقتون بزنم.

الان یادم افتاد و حس کردم باید ازتون عذرخواهی کنم.

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ