2733
2734

من و مامانم دیروز از وان برگشتیم

توی تور ما سه تا خانم بودن که از یه شهر شمالی اومده بودن تهران با تور ما بیان وان (بااینکه فکرکنم هرشهری تور خودشو داره)

همشون حدودای ۳۲ اینها بودن

و یکیشون سفید و چشم آبی و خبلی خوشگل بود

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شهرهای شمالی خیلی‌هاشون تور ندارن. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اینا از اول مرز شروع کردن با سه تا از پسرها دوست شدن

تو هتل خودشون به سه نفر تو هتل ما با سه نفر

میومدن دنبال اون سه تایی که تو هتل ما بودن باهم میرفتن دیسکو و کنسرت

خیلیم ریلکس و بدون پنهانکاری

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2738
اینا از اول مرز شروع کردن با سه تا از پسرها دوست شدن تو هتل خودشون به سه نفر تو هتل ما با سه نفر ...

خب ب شما ازاری رسوندن؟ 

ار مسافرتت لذت بردی یا همش توو نخ اینا بودی!! ؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

با تور شما اومدن که پسرای تورشمارو تور بزنن 😑

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

خانمیکه مدیر تور بود گفت اون دوتای دیگه مجردن ولی چشم آبیه شوهر داره و شوهرش همش به شوهرم زنگ میزنه میگه مراقب خانمم باش

بعد گفت تو دیسکو یه لباسایی میپوشه و یکارایی میکنه و یهو غیب میشه با یکی از آقایون بعد نیم ساعت پیداش میشه من چی به شوهرش بگم؟؟؟

انقد زیاده روی کرده بودن حال یکیشون بد شده بود برگشتنی هی نگه میداشتیم سرم و امپول میزد تو راه

من به مامانم گفتم نه به شوهرای سنتی نی نی سایتیا که خیلیاشون نمیذارن زنهاشون بره خونه مامانش (از جمله شوهر و مادرشوهر خودم) ... یا با خانوادش بره سفر نه به همسر ایشون

تور دارن اما از تهران مناسبتره و کاملتر

خیلی هاشون ندارن. من شمالی هستم. 

2706