2703
2553

سایت معتبر. دیجی زرگر مطمئنم ،ازش خریدم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من والا همه چی تاحالا اینترنتی خریدم

همه چی ها

لباس یخچال ماکروفر 

به جز طلا

ولی دو تا گالری تو اینستا دیدم

فروش حضوری هم داره

با این حال نمیدونم چرا خرید نتی طلا رو نمیتونم قبول کنم

2720
سایت معتبر. دیجی زرگر مطمئنم ،ازش خریدم

من خیلی دیجی زرگر رو بالا پایین کردم. طلاهاش متنوعن و اجرتها هم بالا نبود. ولی ترسیدم بخرم. ده تومن دارم نمیدونم چکارش کنم میخام طلا بخرم. شوهرم میگه اینترنتی نخر

من خیلی دیجی زرگر رو بالا پایین کردم. طلاهاش متنوعن و اجرتها هم بالا نبود. ولی ترسیدم بخرم. ده تومن ...

خب همسرت راضی نیس حضوری برید بخرید

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من والا همه چی تاحالا اینترنتی خریدم همه چی ها لباس یخچال ماکروفر  به جز طلا ولی دو تا گالر ...

آره منم همینطور. ماکروفر چرخ گوشت ... همه چی اینترنتی میخرم. فقط چون لباس چند بار خریدم ، خوب در نیومد دیگه لباس نمیخرم. طلا رو فقط یه آویز ساعت از دیجی کالا خریدم که گرمش پایین بود ولی الان میخام نزدیک بیست گرم بخرم نمیدونم کار عاقلانه ای هست یا نه. 

2714
شوهرم اگه مطمئن باشه حرفی نداره. دیجی زرگز فاکتور میده؟مرجوعی قبول میکنه؟

اره فاکتور میدن. مرجوع رو نمیدونم