2726

سلام دوستان . دو تا جوجه 4 و 2 ساله دارم میخوایم به امید خدا با قطار بریم مشهد تقریبا 24 ساعت توی راهیم . از الان نگرانم چطور تا اونجا باهاشون سرو کله بزنم مخصوصا پدر و مادر همسرم همراهمونن و غرغر زیاد میکنن. شما چه راهی توصیه میکنید که این سفر بر منآسون بشه . ضمن اینکه کمر درد زیادی هم دارم و بعد از سفر قبلیم واقعا تا دو سه هفته نیاز بود برم بستری بشم از درد.

نایب زیاره همگی دوستان هستم.

نرو عزیزم

فقط همین.

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کالسکه حتما ببر

واسه تو راهشون فیلم های جذاب بریز تو گوشی واسه وقت های ضروری

خوراکی های جذاب واسه  گول زدنشون

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
کالسکه حتما ببر واسه تو راهشون فیلم های جذاب بریز تو گوشی واسه وقت های ضروری خوراکی های جذاب واسه ...

ممنون عزیزم همسرم میگه کالسکه بار اضافیه . نمیدونم . ولی فیلمو خیلی خوب اومدی حتما میریزم با بازی ممنون. خوراکی هم ایده خوبیه

خیلی سخته. از یه طرف راه طولانی. از طرفی هوای سرد مشهد و از همه بدتر پدر شوهر و مادر شوهر غر غرو. از همشون دیگه بدتر کمردرد خودتون. بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با قطار هستي ديگه يه كوپه اختصاصي دارين چهار نفر ادم نميتونين دوتا فنگلي رو نگه دارين؟

بدبختی اینه که اونا فقط غرغر میکنن و من باید نگه دارم . با همچین موجوداتی طرفم

برچسب هم بخر براشون که کارای خوب که انجام میدن بهشون جایزه بدی. من ماه پیش با دخترم مشهد بودیم. هش می خواست بغل بشه. خلاصه هر وقت مسیرو پیاده میومد بهش جایزه میدادم. من به صحن جامع رضوی راضی بودم که کلش رو بغل نشه.