2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باز چي شكستي عزيزم؟

سوال هر شب خونه ما😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

۳  ۵ ۶😐۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
باز چي شكستي عزيزم؟ سوال هر شب خونه ما😅

بشکنه بشکنه خونتون انگار😉😂😂

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2738
بخدا  همین الان مامتنم گف تلویزیون چرا روشنه😂😂😂

👍خاموش کن  خولامصبو😂😂😂😂

بشکنه بشکنه خونتون انگار😉😂😂

هروقت ميرم اشپزخونه زاارت يچيزي ميفته😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
هروقت ميرم اشپزخونه زاارت يچيزي ميفته😣

خسته نباشی بانو😉 من فقط ب خودم ضربه میزنم موقع آشپزی یامیسوزم یازخمی میشم شوهرم میگه چقد تو دست وپاچلفتی تشریف داری خانوم جان مگه کوری😂😂😂 

خسته نباشی بانو😉 من فقط ب خودم ضربه میزنم موقع آشپزی یامیسوزم یازخمی میشم شوهرم میگه چقد تو دست وپا ...

كلا ادم خونه داري نيستم من😂😂😂

2706