2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باز چي شكستي عزيزم؟

سوال هر شب خونه ما😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

۳  ۵ ۶😐۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵۵

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
باز چي شكستي عزيزم؟ سوال هر شب خونه ما😅

بشکنه بشکنه خونتون انگار😉😂😂

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
بخدا  همین الان مامتنم گف تلویزیون چرا روشنه😂😂😂

👍خاموش کن  خولامصبو😂😂😂😂

بشکنه بشکنه خونتون انگار😉😂😂

هروقت ميرم اشپزخونه زاارت يچيزي ميفته😣

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
هروقت ميرم اشپزخونه زاارت يچيزي ميفته😣

خسته نباشی بانو😉 من فقط ب خودم ضربه میزنم موقع آشپزی یامیسوزم یازخمی میشم شوهرم میگه چقد تو دست وپاچلفتی تشریف داری خانوم جان مگه کوری😂😂😂 

خسته نباشی بانو😉 من فقط ب خودم ضربه میزنم موقع آشپزی یامیسوزم یازخمی میشم شوهرم میگه چقد تو دست وپا ...

كلا ادم خونه داري نيستم من😂😂😂

2706