2737
2734

من خودم چندباراشتباه کرده وبه هردلیلی ناراحتم کرده معذرت خواهی کرده بخشیدمش

اماحس میکنم براش عادی شده

چون رفتاراشتباهی که میکنهیاناراحتم میکنه معذرت خواهی میکنه وبازتکرارش میکنه گاهی وقتاحس میکنم انگاردیگه ناراحتیم براش مهم نیست وفقط الکی معذرت خواهی میکنه!

باید چیکارکنم؟؟

من زاده ی پاییزم...🍁من عاشق پاییزم...🍁

سخت ببخش ... تا یه مدت سر سنگین شو

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم از روی تجربه میگم البته بسته به نوع اشتباهش؛ ولی اینبار خیلی سفت و سخت برخورد کن بزار بدونه پوست کلفت نیستی و یه خط قرمزهایی برا خودت داری؛ وگرنه. حالا حالاها این وضع هست. اگه شدیدتر و درست و حسابی تر از قبل برخورد کنی حساب کار میاد دستش. یا به احترامت دیگه اونکارو نمیکنه یا از ترسش. یا حداقل اگه خواست یواشکی هم بکنه زهر مارش میشه؛ نتیجتا بهتر از اینه که راحت اونکارو بکنه چون میدونه راحت میبخشیش

من الان میگم کاش چندسال پیش این موضوع رو میدونستم 

البته شوهرم نسبتا خوبه ولی خوب بازم مرده دیگه 😁😁

متولد ۸۰ نیستم 
عزیزم از روی تجربه میگم البته بسته به نوع اشتباهش؛ ولی اینبار خیلی سفت و سخت برخورد کن بزار بدونه پو ...

درسته

نبایدبذارم براش عادی بشه

این دفعه به این راحتیانمی بخشمش

ماتاحالاقهرمون به یک روزم نرسیده...

ولی دیگه واسه ادب کردنش تاچندروز

میخوام باهاش سرسنگین بشم  

من زاده ی پاییزم...🍁من عاشق پاییزم...🍁