2733
2734

من خودم مگر اینکه کاری باهم داشته باشیم وگرنه تلفن نمیزنیم بهم , هفته ای یه بارم میرم خونشون, شاغلم نمیرسم واقعا, بعضیارو میبینم هرروز باهم در تماسن تعجب میکنم چیا میگن بهم, نمیدونم شاید ما کم عاطفه ایم

این و گزارش کتید خاهش میکنم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما روزی دو یا سه بار تلفنی میحرفیم

هفته ای دو بار یا یک بار هم پیش همیم

اگرم در روز بهم تلفن نزنیم از دست هم دلخور میشیم😁😁

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738

تلفنی هر روز حرف میزنم خونشونم هفته ای دو بار میرم

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

منم هر روز زنگ میزنم 

روزی  دوبارم  شده 

البته من تو شهر غربتم برا همون 

تو شهر خودمونم باشم روزی یه بار میرم خون مامانم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

منم تعجب میکنم‌اونا رو میبینم .راه دورم دوسه ماه یبار میرم خونشون.مامانم ک دوسال پیش اومد خونمون😐

زنگم هفته ای یبار .حرفی ام نداریم باهم جز سلام علیک .ولی مجردبودم میدیدم ک خواهر بزرگم ک توهمون شهرم هس هرروز ب خونمون زنگ میزد.

منم واقعا مث تو ب این فک میکنم ک همه باماماناشون چی میگن؟؟؟آیا من بی احساسم؟؟؟؟

2706