2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایکاش اونایی ک تو جاهای خصوصیم کار میکنن بگن

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
کارمند ام. دانشجو ام بودم اون زمان خیلی فعال بودم. تا 5روز قبل زایمانمم اداره میرفتم با اینکه جفتم پایین بود. تازه امتحان اخر دانشگام 4ساعت طول کشید ده روز قبل زایمانم
یعنی سه ماه آخر رو نمیشه کار کرد؟؟ کارتون چی بود؟

باید تا روز آخر بری سره کار بعد از اون ور 6ماهگی نی نی برگردی 

من توی سونو هفت ماهگی گفت نی نی خوب رشد نکرده کلی نامه نوشت دادم م حل ک ار  مرخصی بدون حقوق گرفتم

مرخصی رفتم ربطی به نوع شغل نداره 

کارمند ام. دانشجو ام بودم اون زمان خیلی فعال بودم. تا 5روز قبل زایمانمم اداره میرفتم با اینکه جفتم پ ...

دعا کنید منم بتونم قوی و سالم باشم مشکلی واسم پیش نیاد😥😥

2706