2410
2553

سلام بچه های مهربون

من الان 5 ماهه اقدامم ولی هنوز اتفاقی جز کمی تغییر در مقدار خونریزی پری و کمی هم نامنظم شدن چیزی تجربه نکردم .

ما نهایتا هر ماه سه یا چهار بار رابطه داریم خب شوهرم یه مقداری سرده و این باعث میشه تعداد رابطه ها کم باشه می خوام بدونم شماها چند بار رابطه دارید و کلا چیکارا کردین تا بالاخره باردار شدین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من شب در میون رابطه دارم والانم هشتمین ماهه اقدامم 

مشکلی هم نداریم

انشاءالله این ماه بشه😞

فقط نمیفهمم چرا تا الان نشدم۰😭

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

من ۱۳ ماهه در حال اقدامم.تازه رفتیم دکتر شوهرم کم تحرکی و خودم تخمدانام به کمک نیاز داره 😢😢

به زودی مامان میشم😄 اسمشم میزارم امیر مهدی😍 یا محیا😍بگو انشالله دوست گلم،شاید خدا با دعای شما منو مامان کرد🙇🙇☺   
2714

هیچی بالاجبار رابطه رو بیشتر کردیم چون واقعا بچه میخواستیم ...چیز خاصی هم مصرف نکردیم ...منم پریودیام جلو افتاد نامنظم شد دیگه ماه چهارم باردار شدم....این پریودیات که بهم خورده اتفاق خوبیه

بنظرم ربطی به دفعات رابطه نداره!

زمان رابطه مهمه!

ماهم ماهی بطور میانگین 5بار رابطه داریم اما زمان تخمک گذاری تقریبا روز درمیون یا هرشب رابطه داشتیم و در اولین اقدام،باردارشدم

هیچی بالاجبار رابطه رو بیشتر کردیم چون واقعا بچه میخواستیم ...چیز خاصی هم مصرف نکردیم ...منم پریودیا ...

جدا یعنی امیدوار باشم؟ شماها دکتر هم نرفتین؟ هیچ کار خاصی نکردین؟

2706