2726
عنوان

😭😭😭😢😢😢😭😭😢😢😢😭😭بیاید

144 بازدید | 13 پست

برا پسرم یه بازی نصب کرده بودم بولدزر بود اول قطعاتشو درس میکرد بعد میرف بنزین میزد بعد میرف کارواش بعد....

حالا دستم خورد حذف شد

منتظره بازم نصب کنم حالا پیداش نمیکنن

اسم بازی رو هم میزنم اون نمیاد

چجوری پیدا کنم

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ از بازار یا گوگل پلی دان کردی برو قسمت برنامه های من هنوز هس فقط باید دوباره نصبش کنی

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
اگ از بازار یا گوگل پلی دان کردی برو قسمت برنامه های من هنوز هس فقط باید دوباره نصبش کنی

از بازار دان کردم

شرت نیس زاپیاس

خب رو تو پوشه زاپیا قسمت app بگرد پیداش کن.البته اگ حذف و نصبش کردی میشه پیداش کنی

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
از بازار دان کردم

پس برو پیداش میکنی نبود هم از پوشه زاپیای گوشیت تو مدیر فایل

کدوم قسمت برنامه من بزنم