2410
2553
عنوان

خوردن عسل پاستوریزه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 20 پست
اشتباه کردی بخاطر خوردن عسل اون طفل معصومت باید عذاب بکشه اخه شکمو

نه عزیزم سر پسر اولمم خوردم هیچ مشکلی نبود ، هر چیزی از جفت رد نمیشه ، عسلی که من می خوردم مستقیم نمی ریزه رو سرش که

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
نه عزیزم سر پسر اولمم خوردم هیچ مشکلی نبود ، هر چیزی از جفت رد نمیشه ، عسلی که من می خوردم مستقیم نم ...

عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ سالمه تازه این الرژی پوستیم خودشو نشون داده بعدم هر چند سال یبار مدلش عوض میشه مال من اول چشمی بود تازه تبدیل شده ب پوسی اینم بدون نوزاد تا دو سالگی نباید عسل بخوره مال شما ک هنوز جنینه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ ...

عسل که تو سپر مارکت میفروشن چی؟ من الان صبحانه خوروم با کردم در حد دو قاشق ...میگن اینا شکر هستن 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ ...

پسرم ۲/۵ سالشه 

بی ربطه عزیزم ، الانم می گن عسل محلی برای اینکه ممکنه میکروبایی داشته باشه نخورید والا به حساسیت پوستی و اینا اصلا ربط نداره

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2720

به خدا سه تا بچه دارم اولین باره میشنوم عسل تو بارداری خطرناکه هرچند من تو دوتا بارداری کوچیکام دیابت داشتم کلا چیزای شیرین خیلی نمیخوردم ولی این مطلبو اولین باره میشنوم 

البته می دونم به بچه تا یک سالگی نباید عسل داد

من شیعم،حیدر آقامه