2703
2553
عنوان

خوردن عسل پاستوریزه در بارداری

255 بازدید | 20 پست

من هفته ۱۸ هستم و تا الان عسل نخوردم ولی امروز خیلی دلم عسل و کره میخواست از سوپر مارکت عسل پاستوریزه خریدم ....ضرری نداره؟ میگن طبیعیش ضررش بیشتره ...البته من فقط امروز میخورم چون هوس کردم به شدت

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من۱۰ هفته ام دیروزنصف قاشق خوردم منم کره عسل هوس کرده بودم عسل من طبیعی بود

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2720

ای وای من از اول بارداری میخورم، عسل ضرر داره مگه؟😨😨😨

البته یه دونه قاشق مرباخوری اونم برای اینکه سرفه م خوب شه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2714
ای وای من از اول بارداری میخورم، عسل ضرر داره مگه؟😨😨😨 البته یه دونه قاشق مرباخوری اونم برای اینک ...

تروووووو خدا نخورید من مامانم تو بارداری سر من عسل خورده زیاد نه ولی میخورده بخدا الان انواع و اقسام الرژی ها رو دارم ترو خدا بخاطر هوس و اینا نخورید تازه ی الرژی پوستیم گرفتم ک برمیگرده ب همون سم موجود تو عسل . نخورید خب😢

تروووووو خدا نخورید من مامانم تو بارداری سر من عسل خورده زیاد نه ولی میخورده بخدا الان انواع و اقسام ...

نمیدونستم😭

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706