1464
1411
عنوان

خوردن عسل پاستوریزه در بارداری

94 بازدید | 20 پست

من هفته ۱۸ هستم و تا الان عسل نخوردم ولی امروز خیلی دلم عسل و کره میخواست از سوپر مارکت عسل پاستوریزه خریدم ....ضرری نداره؟ میگن طبیعیش ضررش بیشتره ...البته من فقط امروز میخورم چون هوس کردم به شدت

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘

من۱۰ هفته ام دیروزنصف قاشق خوردم منم کره عسل هوس کرده بودم عسل من طبیعی بود

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

ای وای من از اول بارداری میخورم، عسل ضرر داره مگه؟😨😨😨

البته یه دونه قاشق مرباخوری اونم برای اینکه سرفه م خوب شه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1475
ای وای من از اول بارداری میخورم، عسل ضرر داره مگه؟😨😨😨 البته یه دونه قاشق مرباخوری اونم برای اینک ...

اون یذره عیب ندارع

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
1432
ای وای من از اول بارداری میخورم، عسل ضرر داره مگه؟😨😨😨 البته یه دونه قاشق مرباخوری اونم برای اینک ...

تروووووو خدا نخورید من مامانم تو بارداری سر من عسل خورده زیاد نه ولی میخورده بخدا الان انواع و اقسام الرژی ها رو دارم ترو خدا بخاطر هوس و اینا نخورید تازه ی الرژی پوستیم گرفتم ک برمیگرده ب همون سم موجود تو عسل . نخورید خب😢

تروووووو خدا نخورید من مامانم تو بارداری سر من عسل خورده زیاد نه ولی میخورده بخدا الان انواع و اقسام ...

نمیدونستم😭

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا آمین بگین🌹خدایا به همه نی نی سالم بده...الهی آمین🌹
1474
اشتباه کردی بخاطر خوردن عسل اون طفل معصومت باید عذاب بکشه اخه شکمو

نه عزیزم سر پسر اولمم خوردم هیچ مشکلی نبود ، هر چیزی از جفت رد نمیشه ، عسلی که من می خوردم مستقیم نمی ریزه رو سرش که

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️
نه عزیزم سر پسر اولمم خوردم هیچ مشکلی نبود ، هر چیزی از جفت رد نمیشه ، عسلی که من می خوردم مستقیم نم ...

عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ سالمه تازه این الرژی پوستیم خودشو نشون داده بعدم هر چند سال یبار مدلش عوض میشه مال من اول چشمی بود تازه تبدیل شده ب پوسی اینم بدون نوزاد تا دو سالگی نباید عسل بخوره مال شما ک هنوز جنینه.

عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ ...

عسل که تو سپر مارکت میفروشن چی؟ من الان صبحانه خوروم با کردم در حد دو قاشق ...میگن اینا شکر هستن 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
عزیزم نمیدونم چند سالشه ولی همون بدو تولد ک نشون نمیده امیدوارم پسرت گرفتار این چیزا نشه من الان ۳۰ ...

پسرم ۲/۵ سالشه 

بی ربطه عزیزم ، الانم می گن عسل محلی برای اینکه ممکنه میکروبایی داشته باشه نخورید والا به حساسیت پوستی و اینا اصلا ربط نداره

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با دلای پاکتون برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟❤️❤️

به خدا سه تا بچه دارم اولین باره میشنوم عسل تو بارداری خطرناکه هرچند من تو دوتا بارداری کوچیکام دیابت داشتم کلا چیزای شیرین خیلی نمیخوردم ولی این مطلبو اولین باره میشنوم 

البته می دونم به بچه تا یک سالگی نباید عسل داد

1457