2726

خانما کسی میدونه فرق  درس ریاضیات دررشته تجریی وریاضی چیه؟اگه بخوام کنکور ریاضی بدم‌وریاضی رو حد۱۰ ۲۰ بزنم میتونم همون ریاضات رشته تحربی روبخونم؟واینکه شیمی دراین دو رشته چه تفاوتهایی داره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ریاضی تجربی با ریاضی  رشته ریاضی خیلی فرقشه عزیزم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
نه ریاضیاشون یادمه یکی بودن اما رشته ریاضی کتابهای دیکه ای هم داشت که با ریاضی میومدن مثلا حساب و د ...

البته این مال کنکور۹۰ هست ک من دادم خخخخخ

بارداری....خوشحالی....نصیب همه ان شاءالله

شیمی فرق زیادی ندارد فقط ریاضیات رشته ریاضی بیشتره و زیست تجربی هم بیشتره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

سلام عزیزم توریاضی خیلی مباحث سبک شده اگه رشته ی تجربی رو بلد باشی خیلی برات راحته انتگرالم کلا حذف شده.شیمی هم همینطور خیلی سبک شده فقط حفظیاتش یکم تغییر کرده

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

من دانشجوام..ولی میخوام کنکور ریاضی بدم..عمومیام بالاس وباز هم تقویتشون میکنم..شیمیم هم درحذ۵۰ ۶۰..باریاضی وفیزیک ۱۰ ۱۵..میتونم رتبه زیر۲۰۰۰ بیارم؟تومنطقه۳...خواهش میکنم اگه اطلاع دارید بهم بگید.خیلی سردرگمم

من دانشجوام..ولی میخوام کنکور ریاضی بدم..عمومیام بالاس وباز هم تقویتشون میکنم..شیمیم هم درحذ۵۰ ۶۰..ب ...

نمی خوام دلسردت کنم، ولی انصافا برا زیر ۲۰۰۰ باید درصداتو بیشتر بکشی بالا

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706