1464
1459

خانما کسی میدونه فرق  درس ریاضیات دررشته تجریی وریاضی چیه؟اگه بخوام کنکور ریاضی بدم‌وریاضی رو حد۱۰ ۲۰ بزنم میتونم همون ریاضات رشته تحربی روبخونم؟واینکه شیمی دراین دو رشته چه تفاوتهایی داره؟

نه

ریاضیاشون یادمه یکی بودن اما رشته ریاضی کتابهای دیکه ای هم داشت که با ریاضی میومدن مثلا حساب و دیفرانسیل هم با ریاضی بود

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1473
نه ریاضیاشون یادمه یکی بودن اما رشته ریاضی کتابهای دیکه ای هم داشت که با ریاضی میومدن مثلا حساب و د ...

البته این مال کنکور۹۰ هست ک من دادم خخخخخ

خدایا! ما را با صالحان محشور فرما...خدایا! یاریمان کن آنگونه که از بندگانت انجام فرامین را خواسته ای، ما نیز انجام دهیم و اهل عمل باشیم نه فقط حرف... خدایا! ظهور امام زمان را هر چه سریعتر بفرما....الهی آمین

شیمی فرق زیادی ندارد فقط ریاضیات رشته ریاضی بیشتره و زیست تجربی هم بیشتره

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

سلام عزیزم توریاضی خیلی مباحث سبک شده اگه رشته ی تجربی رو بلد باشی خیلی برات راحته انتگرالم کلا حذف شده.شیمی هم همینطور خیلی سبک شده فقط حفظیاتش یکم تغییر کرده

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
1444

من دانشجوام..ولی میخوام کنکور ریاضی بدم..عمومیام بالاس وباز هم تقویتشون میکنم..شیمیم هم درحذ۵۰ ۶۰..باریاضی وفیزیک ۱۰ ۱۵..میتونم رتبه زیر۲۰۰۰ بیارم؟تومنطقه۳...خواهش میکنم اگه اطلاع دارید بهم بگید.خیلی سردرگمم

من دانشجوام..ولی میخوام کنکور ریاضی بدم..عمومیام بالاس وباز هم تقویتشون میکنم..شیمیم هم درحذ۵۰ ۶۰..ب ...

نمی خوام دلسردت کنم، ولی انصافا برا زیر ۲۰۰۰ باید درصداتو بیشتر بکشی بالا

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
1476